Wpis z mikrobloga

witam, może mi ktoś polecić jakąś nawigacje stricte dla ciężarówek?
Chodzi mi o oddzielna nawigacje, nie aplikacje na telefon.
chciałem Ojcu sprawić prezent na święta, a google maps nie zawsze nadaje się do jeżdżenia ciężarówką :/

budżet do 1000 +-
#zycietruckera #bekaztransa
  • 13
@vvojteek: wczoraj rozmawiałem na temat navi, tom tom za 2k zł spoko z wbudowana karta sim i aktualizacja ruchu drogowego live do 50km w przód. To na 5 lat po tym czasie brak funkcji live cY zamontowania nowej karty sim. Do tego przez 5lat, 4 aktualizacje mapy w roku za darmo.

Ja sam. Używam uroute polskie urządzenie prosto z Chin za ok 700zl. Możliwość połączenia z WiFi z tel. Na mapie
@vvojteek: tablet + wgrany na lewo igo ( ͡° ͜ʖ ͡°) IMO szkoda hajsu na jakieś nawigacje po 1-2k. i tak każda jedna w pole może wyprowadzić, tym bardziej jak ktoś nie myśli i będzie ślepo ufał. w igo masz natężenie ruchu itd., ale google maps jako druga odpalona lepiej się sprawdzi od jakiejkolwiek płatnej
Mio za jakieś 800pln do tego mapy igo wgraj i śmiga aż miło mi już 5 lat chodzi i nie narzekam u brata 7 i nie chce paść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vvojteek ja od lat jeżdżę na zwykłej nawigacji firmy Modecom z wgranymi mapami IGO #!$%@? po całej Europie i prowadzi jak trzeba Jedyny minus to brak pokazywania na żywo korków.