Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zdrowie #zalesie #bekazpodludzi #pracbaza
Jacy ludzie są posrani to ja tego nie ogarniam nawet.
Jestem fizjoterapeutą i rehabilitantem.

Lwia część ludzi która przychodzi do mnie oprócz tego, że ma coś z kręgosłupem to ma coś z głową.
Ludzie wolą iść na operacje niż poćwiczyć 30 minut dziennie w domu.

On tydzień ćwiczy i nie widzi efektu - garba sobie hodował z 10 lat ale efekty chce mieć po 5 dniach ćwiczeń.
Najlepsi są tacy, że co mu ma dać to "trzymanie nóg w górze przez 2 minuty" ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a723ad596226000a57a099
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
Nsznszsz: Rozowa here. Rozumiem o czym mowisz, tez bylam kanapowym klopsikiem (lekka nadwaga) bo sie zasiedzialam z dzieckiem w domu i czesto pobolewaly mnie plecy, a jak zle spalam i bark mnie bolal, albo szyja to mialam caly dzien do tylu, zatopiona w kanapie z Neflixem pogarszajac jeszcze sytuacje i ani myslalam zeby cos pocwiczyc, bo to boli, a wieszanie firan czy odkurzanie to mordega byla, bo sie trzeba rozciagnac i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: w dobie natychmiastowej wysyłki, szybkiego internetu, dostawy jedzenia i ciuchów do domu - Ty śmiesz wymagać cierpliwości?! Wiem o czym mówisz, ja co prawda jedynie naprawiam ludziom rzeczy ale jak słyszą czas oczekiwania do 2 tyg to mało mnie nie poćwiartują. Niektórzy nawet dzwonią i kłamią twierdząc, że ja obiecywałem że dla nich będzie szybciej xD Zdarzają się też madki błagające bo dziecko, bo chory dziadek itp xD Godności nie
  • Odpowiedz