Wpis z mikrobloga

  • 75
Skandynawia. Niby taka lewicowa, niby taka otwarta, ale etnocentryzm widać na każdym kroku, jeżeli jesteś nie swój, to zapomnij o jakichkolwiek awansach, nawet nikt się z tobą nie zaprzyjaźni.
Chyba, że inny imigrant.
Ich chęć pomocy wynika z poczucia wyższości i litości nad "słabym, biednym uchodźcą".
#norwegia #dania #szwecja #finlandia
  • 77
  • Odpowiedz
@scietydrwal: Widzę ze kolega przedkłada ilość nad jakość. Oczywiście żartuje.

Śmieszna może historia bo jeżeli kogokolwiek mogę nazwać swoim przyjacielem, poza moja żona oczywiście, jest Jens którego rodowód duński sięga 500 lat wstecz:) wiem to bo rok temu na jego córka w szkole miała drzewa genealogiczne i „obsluge” archiwów kościelnych. Po dokładnym zbadaniu sprawy znaleźli,w rożnym stopniu pokrewieństwa, swoich przodków do koło roku 1600. Zacząłem mu dokuczać ze jest z
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: Żaden fikołek. Typ wyżej stwierdził ze napewno nie umówiła by się ze mną żadna Dunka bo jestem Polakiem. Mam żonę i jestem szczęśliwy w małżeństwie wiec mu opisam ze znam mieszana pare on Polak ona Dunka. Tak teraz się rozwodzą. Maja dwójkę nastoletnich dzieci i wiele lat byli szczęśliwi. Mam prawie czterdzieści lat, jaki miałem dać mu przykład skoro żadni z moich znajomych nie chodzą na randki(jedynie rozwodnicy ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@roberto07: ale to niczego nie dowodzi. Naprawdę nie wiem swoją drogą dlaczego ktoś zawsze podaje przykład z dupy, jak twierdzenie że nie umówiłaby się żadna dunka czy norweżka z polakiem. Umówiłaby się, znam też polaka który wyszedł za norwezke, czy półkę wychodzadzaca za norwega. A co do rozwodów, zdarzają się wszędzie
  • Odpowiedz