Wpis z mikrobloga

Dwa pytania:
1. Czy warto zakładać teraz, zakładajac wyrobienie sie przed kwietniem?
2. Z kogo uslug korzystaliscie - dostawca energii, ktoras z wielkich firm typu Columbus, czy moze jakies male firmy?
#fotowoltaika
  • 9
  • Odpowiedz
@fortySeven: Polecam siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nieno a serio to odradzam te największe firmy bo aktualnie wcale nie są najlepsi, żależy jaki podwykonawca u nich robi montaż. Uważaj też żebyś nie wybrał firmy - krzak, która się zwinie po zmianie przepisów (sprawdź w krs)
  • Odpowiedz
@fortySeven: z duzymi jest ten problem ze nigdy nie wiesz kto przyjedzie, moze byc dobra ekipa a moga byc Ukraincy z lapanki.
Z drugiej strony z malymi moze byc taki problem ze w przyszlym roku sie przebranzowia na cokolwiek innego jak juz PV padnie i beda miec wyrabane na starych klientow.

Wiec wychodzi ze najlepiej brac lokalnego średniej wielkosci instalatora dla ktorego PV to tylko czesc oferty i ktory dziala na
  • Odpowiedz
@fortySeven 1. Tak, ja zwlekałem od czerwca do połowy listopada i ceny skoczyły mocno. 2. Po przerobieniu rozmów ze wszelkimi Columbusami etc. oraz polecanymi "małymi lokalymi firmami" i przysłuchaniu się ich szmaciarskim zagrywkom marketingowym prosto od sprzedawców kołder zdecydowałem się na zakup od dużej hurtowni elektrycznej, będącej spółką akcyjną. To był strzał w dziesiątkę. Nie było idiotycznych "promocji", działań pod presją czasu, a cena była najlepsza. Ekipa sprawna, z gwarancją też nie
  • Odpowiedz