Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Relwenlamo:
"Leczenie można rozpocząć od dawki 150 mg na dobę, podawanej w 2 lub 3 dawkach podzielonych. W zależności od indywidualnej reakcji pacjenta i tolerancji leczenia, dawkę można zwiększyć po 1 tyg. leczenia do 300 mg na dobę. Dawkę maksymalną 600 mg na dobę można osiągnąć po kolejnym tygodniu."
Ogarnij sie
@furyknajpydyskretnychlod: no to niech ogarną się też ludzie którzy cpaja inne rzeczy xd czemu nie piszesz tego pod postami ludzi, którzy załóżmy pytaja o białe? Wszystko szkodzi. Pregabalina to lek, który ma potencjał rekreacyjny, leków, które mają potencjał rekreacyjny jest mnóstwo i są tak stosowanie, nie rozumiem czemu zażywanie większych dawek pregaby jest tak demonizowane, wejdź sobie na hypka, tam ludzie wchodza na dawki 8k+
Ja najwięcej wskoczyłam chyba na 4k
@Jakis_Leszek: ale ja już odstawialam Gaba z dużych dawek :) owszem, ciężkie, ale odstawianie pregaby mało przypomina odstawianie benzo. Owszem, jest w #!$%@?ę ciężkie, ale z odpowiednią obstawą lękowa się da to odstawić. Przeżyłam i żyje ;) zresztą się pilnuje, żeby nie brać w ciągu, raz na 2/3 dni, czasem rzadziej, no i gdy później robię przerwy kilkutygodniowe to nic mi się nie dzieje. Chłopie, ja nie siedzę w temacie od
@Jakis_Leszek: no i życzę Ci żebyś nigdy się w helupe nie wpieprzyl, nie warto

Oczywiście, że tak, ale no akurat moja cpunska historia nauczyła mnie tej kontroli, w dodatku jestem pod opieką terapii, psychiatry i mitingow, więc trochę łatwiej

Wiesz nie trzeba wrzucać każdego do jednego wora, owszem, są ćpuny które #!$%@? całe życie nałogowo w ciągu, ale są też ludzie, którzy umieją korzystać z glowa i przestać wtedy, kiedy trzeba.