Wpis z mikrobloga

Jaki internet polecacie jeśli chodzi o router albo coś tego typu żebym mógł sobie udostępnić co swobodnej gry na kompie, ogladania filmów itd. Jest coś takiego w ogóle? I jak to wygląda wtedy cenowo.
#norwegia
  • 8
@Dr_Melfi: oj! pytanie jest nie jasne ale sprobuje odpowiedziec. Jezeli chodzi o dostawce internetu to telenor, vikenfiber, altibox... - zalezy gdzie mieszkasz. Routerow jest cala masa na komplett, elkjøp, power - co wybrac? To zalezy jaka jest powierzchnia mieszkania/domu etc.
@Dr_Melfi: Oj, 30 GB może zniknąć, jesli będziesz oglądał coś na HBO czy na innym Netfliksie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dopytam najpierw: chcesz z telefonu udostępniać internet w domu i łapać go na laptopie?
@Zashi No właśnie nie wiem czy są jakieś urządzenia przenośne przez które można udostępniać. Zależy mi na tym, aby na komputerze mieć internet niezależnie od lokalizacji. No i prędkość musi być też dobra
@Dr_Melfi: Byś musiał mieć jakiś przenośny router i w niego włożyć kartę SIM (istnieją też karty eSIM - takie wirtualne, ale nie wiem, jak to działa dokładnie), aby z niego rozprzestrzeniać internet. Jest to możliwe, robiłem tak w Polsce, ale... Nie odważyłbym się korzystac z tego, jako jedyne źródło internetu. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Będzie drogo.
@Dr_Melfi: Oglądac na Netfliksie lub HBO (akurat te serwisy sprawdziłem) możesz zużywać ok. 1GB na godzinę. Tak że 30 GB może być mało. ( ͡° ʖ̯ ͡°)