Wpis z mikrobloga

@pitrek136: Znam już tą teorie i jej nie uznaję. To sianie fermentu i podkopywanie autorytetu przez ludzi z kościoła Madoki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cały pomysł wynika z zadania domowego w endless eight i gdybania. A znak brygady stworzony przez Haruhi i moc jaką miał, zdarzenia podczas kręcenia filmu (zmiana koloru gołębi, strzelanie z soczewek czy dar mowy Shamisenai były jej życzeniami) oraz fakt że Kyon chce
Pobierz
źródło: comment_VfqKLUHchO6odoae1UEZuzYN4a7KB0Rx.jpg
@Atraktor: Primo, znasz zapewne "jestem który jestem" Wszystkie postacie znamy z imienia i nazwiska natomiast Kyon to po prostu Kyon bez imienia czy nazwiska.

Secundo, wydarzeniem jest nazywane początkiem świata, wybuchem danych, czy też datą za którą nie da się cofnąć w czasie jest pojawienie się Kyona w przeszłości

Tertio, Nagato wykrada jej moc i zmienia rzeczywistość w sposób jaki życzyłby sobie tego Kyon. Pozbawienie mocy boga było by raczej niemożliwe
Pobierz
źródło: comment_ZLkngYEy1dXc3H3fhoiqUeSXoRdQHv9P.jpg
@pitrek136:

- Przezwisko Kyona wymyśliła jego siostra, a w nowej klasie wprowadził je Kunikida. Z tego co czytałem w dalszych nowelkach są jakieś wskazówki na temat jego prawdziwych danych.

- Kyon był wysłany w przeszłość 2 razy, z czego w Zniknięciu odrobinę wcześniej, niż wtedy gdy miał pomóc Haruhi namalować znak. Momentem granicznym był mecz baseballu i wizyta Haruhi na stadionie.

- To tylko wskazuje, że jednak Koizumi nie miał racji
Pobierz
źródło: comment_wOWbyQeAfQd64slIpnVGXsTr5U87uuJD.jpg