Wpis z mikrobloga

Ja się zastanawiam czemu nie sprowadzamy więcej Ukrainek/Tajek/Chinek/Arabek jako imigrantów zarobkowych?

Przecież wartośc ich pracy jest taka sama (hehe #paygap) statystycznie kobiety popełniają ponad 90% mnejj przestępstw niż faceci, gwałtow zero, a i zazwyczaj mają częściej wyższe wykształcenie niż mezczyzni...
Dodatkowo te kobiety z krajów biedniejszych są bardziej nastawione na rodzinę niż vitam0inki, więc i problem demograficzny by się rozwiązał

Czy tylko mi się to wydaje dziwne? Kobieta nie może pracować w szwalni, fabryce, jako kierowca, nauczycielka języków, doktor, tłumacz?

#polityka #imigranci #blackpill #p0lka #przegryw
  • 26
Dodam więcej zanim wściekłe macicę się zlecą-

Więcej mężczyzn nie rozwiąże demografi, bo jest problem ze nie ma komu rodzic, a nie komu zapładniać.

Szansa dla przegrywow- wiecej kobiet oznacza,że Oskarek se weźmie szmato Julkę, a nie prorodzinna arabke z pod Kabulu. Więcej kobiet= ty jesteś towarem deficytowym

Dla nacjololo; narodowiec, czy inny prawicowiec szybciej zaakceptuje atrakcyjna murzynkę na ulicy niż roszczeniowego murzyna

**Dla lewicujących: ""kobiety szybciej się adaptują, więc
@KondProsty też się nad tym zastanawiałem,pytałem,czytałem i wiem. Odniosę się do miigrantów z dalszych zakątków globu bo Ukraina to oddzielny temat. Miigrantem najczęsciej jest młody zdrowy mężczyzna, ponieważ taki ma największe szanse zarobić pieniądze,wspomóc/ściągnąć rodzinę i spłacić długi zaciągnięte na podróż do lepszego świata.
@szarosc_olowka i właśnie o to chodzi! Oni chcą, bo są odważni, (albo mają wyroki i nie mają wyjścia)
Stwórzmy warunki takie aby taka arabeczka czerwono usta nie bała się jechać do nas.
Zamiast sprawdzać imigrantów usilnych młodych, popracuje ,pojedzie w #!$%@?, inwestujmy w takie kobietki co się rozkręca i zostaną s
@KondProsty: to by się dało zrobić. Kto pierwszy ten lepszy, bo ilość imigrantek ograniczona. Niepoprawna politycznie polityka imigrancka, która byłaby dla Polski zbawienna.

Ale pis i krzykacze z lewicy już zapracowali na stereotyp Polski - piekła kobiet. Podziękujcie starym babom i politykom - żadna szara myszka już tutaj nie przyjedzie. Mimo że Polskę możnaby i powinno się reklamować jako raj dla kobiet i bezpieczny kraj gdzie nie będą się musiały bać
@KondProsty: Ale tak się byczku nigdy nie wydarzy. Kobiety to w pewnym sensie zasób danego terenu. Faceci podbijają tereny oraz kobiety które dane terytorium zamieszkują. Tak działa matka natura, męskie geny #!$%@?ą po świecie i polują na pasywne kobiety. W klubach masz to samo, laski wystawiają się na podryw i faceci do nich podbijają i to się nigdy nie zmieni
@laphroig
niepoprawna mówisz ( ͡º ͜ʖ͡º)?

Zależy jak to ujmiesz: są granty dla kobiet, baseny dla kobiet , to taka mała zachętą dla imigrantek ;) nie musimy wspominać reszty tych danych, program pomocowy dla KOBIET i nawet lewactwo się nie doczepi

Masz rację i jej nie masz, z jednej strony lewactwo chce imigrantów tutaj (bo dobrze, lepiej niż w lubi i Syrii) z drugiej tylko krzycA olaboga
@la
phroig
@Jestem_robotem123 i tak i nie- brytyjki tak się rozbestwily że samo potrafią zagadać, bo brytolki już się nauczyli że trzeba se imigrantki szukać jak nie chcesz wora na spermę.
Wikingowie porywali kobiety z terenów podbitych i przywozili je do siebie- zasób terytorialny ok, ale to nie kopalnia. Bardziej jak ziarno, siejmy u siebie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@KondProsty:

a i trzeba zaprzestać złego PR polski. Bo faktycznie u nas babeczki mają przywileje, a nie równe prawa.

da liegt der Hund begraben... Jest już za późno. Damage is done. Poszła w świat fama, że Polska jest dla kobiet gorsza niż pier**lony Pakistan czy jakaś indyjska wieś.

Podziękuj p0lkom 50+. Najpierw przestały rodzić dzieci (zobacz na wsp. urodzeń na przestrzeni XX i XXI wieku) doprowadzając do nieuchronnej katastrofy gospodarczej i
@laphroig:

szara myszka już tutaj nie przyjedzie


Szare myszki to mit. Taka "szara myszka" po roku w polsce stałaby się roszczeniową karyną. p0lki by już ją wytresowały. Najpierw trzeba naprawić Polskę i naprostować mężczyzn a dopiero potem ściągać kobiety.

@KondProsty: Bo juleczki i samotne matki nie wytrzymałyby konkurencji. Albo zakaziłyby by imigrantki feministycznymi bredniami albo zaczęłyby wstępować do NOPu i zamiast krzyczeć "#!$%@?ć" na ulicy krzyczałyby "Polska dla p0lek".
Poza
@Jestem_robotem123 piszesz jak kuk.
Nawet przegrywy już nie boją się zagadać, chodzi o zainteresowanie popyt/podaż. Taki przegrywa, spokojny koleś nawet jak nie znajdzie od razu panienki dla siebie to i tak BD mieć większe szanse! Poza tym oprócz ruchania jest szereg innych społecznych plusów.
Ja sam jestem dynamicznikiem więc ja nie mama z tym orblemu
Najpierw trzeba naprawić Polskę i naprostować mężczyzn a dopiero potem ściągać kobiety.


@Waffenfarbe: jedyna możliwość naprawy Polski to zmiana ilorazu młodych kobiet do mężczyzn. Tylko to realnie zmieni dynamikę na rynku matrymonialnym. Nie wytresujesz p0lki żeby nie była hipergamiczna jak ma do wyboru 10 na twoje miejsce. Trzeba reklamować Polskę jako kraj przystępny dla kobiet z aborcją, antykoncepcją itd. Wiem że to brzmi jak zagłębie worków na spermę, ale przecież już
@laphroig: Ty myślisz, że taka aisha z afganu lub losowa priyanka z indii ma jakiekolwiek pojęcie o prawie aborcyjnym w polsce? Albo wie, że takie państwo w ogóle istnieje?

Trzeba reklamować Polskę jako kraj przystępny dla kobiet z aborcją, antykoncepcją itd.


Lewak detected. W afryce nie mają takich dobrodziejstw a mają czterokrotnie wyższy przyrost naturalny niż w polszy. Trzeba reklamować polskich chłopaków, ale muszą oni wcześniej przejść specjalne blackpillowe przeszkolenie i