Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy ktoś z użytkowników #iphone mocno lubuje się w usługach #google ? Jak z wszystkimi usługami typu Gmail, google drive , kalendarze, kontakty itd.? Działa to sprawnie czy to raczej masochizm i prędzej czy później lepiej przejść na usługi #apple ?
Pytam pod kątem osoby lubiącej mieć wszystko w jednym miejscu ale szukającej alternatywy dla.sluchawki w postaci iPhone'a

#ios #iphone #google
  • 5
@LegoCiemnyLas: Google zdjęcia dla kopii, gdrive został ze starych czasów i apke mam, o gmailu dawno zapomniałem- apki nie używam, a główny mail na Outlooku. Kontakty jednak synchronizuje w trzech chmurach, nigdy nie wiadomo czy jutro nie zechce mi się mieć telefonu z Androidem.
@LegoCiemnyLas: Zdjęcia google must have u mnie. Icloud ma tą przypadłość, że jak usuniesz zdjęcie z telefonu to automatycznie usuwa się też z chmury... a jeżeli chodzi o zdjęcia google to mogą one być ciągle na serwerze kiedy nie chcesz ich mieć w telefonie
@Kuusamo: "Icloud ma tą przypadłość, że jak usuniesz zdjęcie z telefonu to automatycznie usuwa się też z chmury"

Raczej działa to tak jak powinno, usuwasz zdjęcie to usuwa zdjęcie, bo cała rolka zdjęć jest synchronizowana z chmurą (przez 40 dni da się je jeszcze odzyskać), a jak chcesz przechowywać zdjęcia których nie chcesz widzieć w telefonie to zapisuje się je do plików