Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Trzy dni temu wracałem samolotem ze spóźnionych wakacji. Pomyślałem, że przetestuję airtagi i wrzuciłem po jednym do bagażu rejestrowanego. Los też chciał je przetestować ( ͡° ͜ʖ ͡°) i obie walizki zaginęły. W sumie trochę się wkurzyłem, że te airbagi takie słabe, że czekając w Pyrzowicach przy taśmie FindMy pokazywał mi ich lokalizacje 3800km ode mnie z odczytem 3 minuty temu. Niestety system działał dobrze (°° . Od tamtej pory obserwuje sobie jak jeżdżą po świecie. Jak ktoś jest ciekawy jaką drogę przebyły albo jak wygląda procedura zwrotu zaginionego bagażu to dawajcie plusa.

#airtag #apple #biedagps #niemamypanawalizki
s0lll - Hej Mirki. Trzy dni temu wracałem samolotem ze spóźnionych wakacji. Pomyślałe...

źródło: comment_1638208965QFx8V0ffz09TdVupwh1iLt.jpg

Pobierz
  • 37
@s0lll: Piątek przed północą na lotnisku: Po piętnastu minutach stania jak kołek przy pustej taśmie wybrałem się na przechadzkę do "Biura zagubionego bagażu". Nie wiem kto te nazwy wymyśla. Na miejscu jeszcze pięciu takich szczęściarzy, wiadomo, panowie w Hiszpanii mieli manianę. Na miejscu wypełnia się świstek z adresem i opisuje walizki. Linie lotnicze mają pół roku na zlokalizowanie bagażu. Informacja o dokładnej lokalizacji nie jest dla nich istotna. Do soboty
s0lll - @s0lll: Piątek przed północą na lotnisku: Po piętnastu minutach stania jak ko...

źródło: comment_16382128857cDFy49UCsYBHNZSIFuRf6.jpg

Pobierz
@wm84: Nie, dostajesz powiadomienie na telefon. Możesz wymusić pisk apką jeśli jesteś w zasięgu. Piszczą też podobno jak wykryją, że je komuś podrzuciłeś. Ta osoba musi mieć przy sobie iPhone i trochę ten airtag ponosić przy tyłku. Taka osoba dostaje też powiadomienie z informacją od kiedy to nosi i jaką trasę przebyła, a w szczególności gdzie się ta trasa zaczęła.
@s0lll: Poniedziałek 19:18: Airtag pokazuje Płaszowską w Krakowie. Dzwoni kurier, że za 10 minut będzie.

Poniedziałek 19:30: Wpada kurier. Walizki styrane, brudne jak sławojka na dworcu PKP, jedna bez kłódki. Na pierwszy rzut oka wszystko jest. Dzięki #smartwings pepickie linie lotnicze. Dobra robota. Następnym razem jak będę w Czechach to zjem knedliki na waszą cześć.

s0lll - @s0lll: Poniedziałek 19:18: Airtag pokazuje Płaszowską w Krakowie. Dzwoni kur...

źródło: comment_1638220768Khcftr8TaMZtkgH8Oitc0o.jpg

Pobierz