Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim

Chciałam was prosić o pomoc i jednocześnie ostrzec przed złodziejami którzy grasują w okolicy Chlebnia-Grodzisk Mazowiecki.
Samochód został zniszczony i okradziony w godzinach 11:10-11:50 (potwierdzone info).
wracając z pracy zastałam mój samochód na cegłach, ukradzione zostały felgi 16" 4x108 z oponami zimowymi, przestępcy wybili szybę i ukradli ze środka hulajnogę xiaomi białą i Kamerke samochodową oraz radio Sony na 2 pin. jeżeli ktokolwiek widział coś lub słyszał bardzo proszę o kontakt w prywatnej wiadomości. Podejrzewani sprawcy było widziani dzień wcześniej, na miejscu było widziane jakieś stare Bmw lub stare Audi kanciaste oraz Honda Premacy stara szara brudna i zardzewiała Prawdopodobnie kombi.
Podjechali na wysokości mojego samochodu się zatrzymali obserwowali jak zobaczyli że ktoś jest w środku to się zawrócili wycofali.

Bardzo proszę o pomoc jeżeli ktoś gdzieś na jakiejś aukcji zauważy te rzeczy które wrzucę teraz załączniki bardzo proszę o kontakt chcę złapać złodzieja, bo narobił mi strat na 6000 zł a każdy ma teraz trudną sytuacje finansową...

Hulajnoga ma kilka cech charakterystycznych, miała opony bezdętkowe (te z dziurami) oraz nie miała czerwonej gumowej zatyczki na gniazdo ładowarki
Felgi miały gdzieniegdzie pozdzierane na srebrno ranty, jedna z felg nie miała środkowej naklejki z logo infiny, reszta miała.

Przestępstwo oczywiście zgłoszone na policję prokuratura ściga sprawców, podobno to nie jedyna sprawa w okolicy, więc miejcie się na baczności - a jeśli ktoś coś wie cokolwiek proszę o informację.
#zlolodzieje #felgi #chlebnia #grodziskmazowiecki #hulajnoga #kradna #zlodzieje #wykopefektpotrzebny #wykopefekt
Zdjęcia w kom
Dzoannna - Cześć wszystkim

Chciałam was prosić o pomoc i jednocześnie ostrzec przed ...

źródło: comment_1638178401m8RxI44ltSZR01CQ0Kk5KS.jpg

Pobierz
  • 11
@SaintWykopek:

nikogo niestety nie złapano, policja wpisała to na listę przestępstw ale umorzona z możliwością wznowienia jak będą jakieś nowe ślady. Kilka tyg po tej sytuacji włamano się do mojego garażu i ukradziono dwa rowery, taczkę i kosę spalinową. Miałam już ubezpieczenie i wypłacili mi hajs. Na szczęście sąsiad usłyszał o 5 rano i zadzwonił na psiarnie i opisał pojazd z przyczepką co pozwoliło na złapanie. Ale nie mam pewności że