Wpis z mikrobloga

@SpasticInk: No właśnie, nie było, a sportowcy i tak padali jak muchy, gdzie tu porównanie z d--y? Na c--j wklejasz jakieś screeny i p--------z coś o szczepionkach jak kiedy one nie istniały działo się dokładnie to samo?
  • Odpowiedz
@f4lcon: to nie było to samo i szczytem ignorancji jest pisanie takich wysrywów jak twoje.
Tak długo jak nie ma na tym polu rzetelnych badań, możemy spekulować, niestety sytuacja jest niepokojąca że tak duża liczba sportowców pada trupem, takich ilości nie było nawet w okresie który przywołujesz

https://www.notonthebeeb.co.uk/post/surge-of-sports-people-worldwide-suffering-unexpected-ill-health
https://www.sott.net/article/460974-Sudden-cardiac-and-unexplained-deaths-among-FIFA-athletes-increased-by-500-in-2021
https://www.rt.com/sport/541515-football-players-collapsing-debate/
SpasticInk - @f4lcon: to nie było to samo i szczytem ignorancji jest pisanie takich w...

źródło: comment_1638197605cWLkWZZjnWdLHNXs6NLIPe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wszystkie chłopy zdrowe.


@SpasticInk: Jak nie żyją to średnio zdrowe. Wydaje mi się, że istnieje o wiele więcej powódów występowania zatorów niż covid i szczepionki

@maad: najczęstszym jest wyparcie (nie mylić z zaparciem)
  • Odpowiedz
to nie było to samo i szczytem ignorancji jest pisanie takich wysrywów jak twoje.

@SpasticInk: Co niby k---a nie było takie samo? Ciągle coś p--------z, że inna sytuacja, ale nie powiesz co takiego jest innego.

takich ilości nie było nawet w okresie który przywołujesz

W okresie 2014-2018 umierało nagle ponad 120 piłkarzy, w tamtym artykule pisze, że od grudnia 2020 około 180 sportowców umarło, lub(!) jedynie zemdlało, napewno w 2014-2018 nie mdlało co najmniej 60 osób kiedy 2 razy tyle
  • Odpowiedz
@f4lcon: wiadomo, koincydencja, a każdy kto twierdzi inaczej to szur, foliarz i ruski troll. Weź pajacu usuń konto już, ale wcześniej nie zapomnij przyjąć 3 daweczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SpasticInk - @f4lcon: wiadomo, koincydencja, a każdy kto twierdzi inaczej to szur, fo...
  • Odpowiedz
@SpasticInk: K---a ja ci wklejam statystyki i pokazuje czarno na białym, że to co się dzieje w 2021 miało miejsce w latach poprzednich a ty ciągle tylko udajesz pajaca i wklejasz jakieś screeny i filmiki co nic nie znaczą, jaki ty jesteś k------o głupi XDD

koincydencja

No co konkretnie jest tą koincydencją, jak nic nadzwyczajnego się nie dzieje? Czy może masz jakieś statystyki które by obalały moje? Albo może twierdzisz,
  • Odpowiedz
K---a ja ci wklejam statystyki i pokazuje czarno na białym, że to co się dzieje w 2021 miało miejsce w latach poprzednich


@f4lcon: a to spoko, można się rozejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a to spoko, można się rozejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SpasticInk: No można się rozejść z tego wątku w którym szury próbujecie wmówić innym, że to przez szczepionki.
No ale dobrze, że się już rozumiemy i wiesz, że nie masz ani cienia dowodu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpasticInk: dalej kłamiesz i wymyślasz ludzi, których rzekomo znałeś i umarli na zator?

To już chyba 5. osoba, którą znasz, niesamowite.

Tak jak ciągłe p---------e w każdym wpisie o koronawirusie.

Jeszcze by ktoś pomyślał, że dostajesz za to ruble...
  • Odpowiedz
U mnie sąsiad 33lata zdrowy wysportowany chłop, też zmarł krótko po przyjęciu drugiej dawki. Fakt że to był wypadek samochodowy, ale kto wie jakby to się skończyło gdyby nie ta szczepionka.
  • Odpowiedz