Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam sobie makro napisane ręcznie, w Jitbit Macro Recorder, służące do pewnej gry. Makro ma funkcję rozpoznawania obrazu, lecz jest ona dosyć wolna - 2x / sekundę.

Byłbym w stanie coś urwać z czasu pisząc to w #python przy użyciu #pyautogui lub #opencv? Niestety rozpoznawania obrazu nie jestem w stanie przeskoczyć i jest mi ono potrzebne. Ewentualnie czy jest jakiś język którym byłbym w stanie to opędzić jeszcze szybciej? Makro nie jest skomplikowane, całość z labelkami oraz GOTO nie licząc delay zajmuje około 25 "komend". #programowanie
  • 4
  • Odpowiedz
Może urwiesz, może nie, zależy jaki algorytm do rozpoznawania obrazu napiszesz. O jakim rozpoznawaniu mowa? Czego dokładnie szukasz na ekranie i co z tym robisz?
  • Odpowiedz
Samo PyAutogui jest bardzo wolne. U mnie robi ~5 zrzutów na sekundę, a szukanie małego obrazka to ~2 wyszukiwania na sekundę. Do tego ograniczanie pola nic nie zmienia jeżeli chodzi o czas wykonywania. Za to MSS na tym samym zestawie monitorów robi 50 zrzutów na sekundę, a jak ograniczę pole do 100x1000 to spokojnie przebija setkę, więc spokojnie dasz radę z użyciem MSS napisać wyszukiwanie które zrobi więcej niż 2 obroty w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pp53: szukam obrazka 50x50 na zmianę z obrazkiem 25x50. Jeżeli znajdzie 50x50 to musi wykonać sekwencję trzech klawiszy, jak znajdzie 25x25 to musi wykonać sekwencję dwóch klawiszy po czym wrócić z powrotem do wyszukiwania dwóch. Będę w domu to mogę podesłać makro jak wygląda.

@pp53: MSS? Poczytam, dzięki.

@LazyInitializationException: apka UWP, grzebanie w tym to mordęga
  • Odpowiedz