Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, mam pytanie do osób siedzących w temacie. Obecnie korzystam z iptv ale myśle o przesiadce na cccam, jakim tuner moglibyście mi polecić? Naczytałem się wiele pozytywnych opinii na temat firmy Zgemma, ale chciałbym się upewnić, że następujący setup nie będzie sprawiać problemów.
Co chcę osiągnąć:
- Chciałbym, żeby na telewizorach działało to tak samo jak iptv, wrzucam listę m3u, tylko zamiast do serwera zewnętrznego telewizor łączy się z tunerem.
- Było by super gdyby była możliwość streamowania w ten sposób dwóch różnych kanałów (na dwa urządzenia) jednocześnie (rozumiem że do tego tuner musi być wyposażony w dwie głowice?).
- Tuner na spokojnie mogę sobie wrzucić na strych z całą resztą sprzętu sieciowego, podłączony jedynie do anteny i LAN

Czy da się ogarnąć coś takiego na tunerze Zgemma H9.2S? Na co powinienem jeszcze zwrócić uwagę w specyfikacji tunera? Może jest coś nieco tańszego co pozwoli mi uzyskać podobny efekt?

#cccam
  • 6
@pansamolocik: Ten VU+ wygląda na super kombajn. Bardzo podoba mi się pomysł z wyświetlaczem na przodzie. Niestety sporo przekracza budżet który chciałbym na to przeznaczyć, może znalazło by się coś tańszego o podobnych możliwościach, nawet jeżeli trochę będę musiał się namęczyć, żeby wszystko działało tak jak trzeba?