Wpis z mikrobloga

@polak_robak: nie słyszałem negatywnych opinii jedynie o NTFY i Body Chief. Z drugiego sam okazyjnie korzystałem i polecam - aczkolwiek nie podoba mi się, że wliczają do makro białko roślinne. Poza tym, bez zarzutu.
@saimonn: @Zavis: @Wychwalany: @Karoleer: @Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: Kurde, niestety wszystko przejrzałem i albo nie udało się znależć odpowiednich diet (musiała by być jedna zwykła "sportowa" i jedna wege + ryby), albo cena ponad nasze możliwości. Ten nieszczęsny Viking kosztował nas razem 2800 zł za dietę 2500 i 1500 na 28 dni każda, i to jeszcze ze szczodrą obniżką za dostawę pod ten sam adres. A tu w większości 3200
@polak_robak na ntfy można nieco obniżyć sobie koszta poprzez kombinowanie z ilością posiłków w kalkulatorze, jeśli nie musicie mieć 5 posiłków. Ja jadę na 3 posiłkach.
Przykładowo w pakiecie Basic przy 1250 kcal koszt po wyrzuceniu drugiego śniadania i podwieczorku z 61,70 spada na 46,40 dziennie. Zależy do ilu posiłków jest ktoś przyzwyczajony, można zawsze dojeść jakimś jabłkiem czy czymś drobnym z wyliczonymi makro.