Wpis z mikrobloga

Co to ten #genshinimpact i czemu tyle osób w to gra? Na czym polega rozgrywka,endgame? Jest P2W? I czy można bez obaw zagrać tyle dni po premierze z ziomkami czy juz sie nie da dogonic koneserow?
  • 22
@ActiZ: To jest gra w której każda mechanika została stworzona po to, żeby oswajać gracza z wydatkami i powoli przełamywać go do coraz pokaźniejszego wydawania kasy. Jeśli ktoś lubi nieskończony grind i content schowany za paywallem to może w to grać.
Ostatnio nawet na tagu ktoś się spłakał, że wydawał kasę na grę od pół roku i nie dostał czego chciał. Hazard i grind.
@ActiZ:

Co to ten #genshinimpact i czemu tyle osób w to gra?

anime z otwartym światem, przy czym każdy gracz gra na własnej instancji.

Na czym polega rozgrywka,endgame?

jest coś takiego jak spiral abyss gdzie idziesz po wieży do góry i walczysz z kolejnymi hordami, dostajesz za to walutę do losowania postaci. po za tym farmisz dungi żeby ubrać postacie w bardzo losowe itemy.

Jest P2W?

ta gra to gatunek gacha.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ActiZ: gierka RPG na kilkadziesiąt godzin a potem do codziennej szybkiej sesji albo kilkugodzinnych zależnie od patchu.

Da się grać full f2p i wyczyścić wszystkie questy i eventy. Ale używając magii karty kredytowej możesz kupić rolki do zdobywania postaci/broni, więc po prostu będziesz miał szybciej postać którą chciałeś sobie zebrać.

I są dobre waifu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jaqbasd-: No to counter strike w takim razie to też pay to win, bo są skiny do kupowania za hajs XD Aaaa #!$%@? gra, nie stać mnie na dragon lore, bez dragon lore mi hedy nie wchodzą aaaaa.

Przecież nikt nie zmusza do grania innymi postaciami. Na wieśka 3 też narzekałeś, bo o #!$%@? ale nudy, tylko jedna grywalna postać? xD Dawać więcej, ja chcę grać jaskrem! Nuuuudy, ale #!$%@? graaaaa,
H.....e - @Jaqbasd-: No to counter strike w takim razie to też pay to win, bo są skin...
@Jaqbasd-: no dla ciebie genshin byłby lepszy, jakby się grało tylko travelerem. Wtedy by cię inne postaćki nie kusiły, bo by ich nie było. A tak jak są inne do wyboru, to już kuszą i ajjjj, #!$%@? gra, bo nie mogę mieć wszystkiego. xDD
@Elec: przecież w genshinie gameplayowo nic ci ta broń nie daje poza tym, że jest i ładnie wygląda. Co z tego, że robi większe kuku, jak w grze nie ma contentu, który tego wymaga? Jak jesteś z tych co nie potrafią czerpać radości z gry tylko dlatego, że nie mogą wbić abyssa na 36/36, no to ja nie mam nic do dodania xD Sam sobie natłukłeś do głowy, że potrzebujesz wszystkich