Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałem ojcu kupić reflektor/naświetlacz led na stojaku.

Myślicie ze lepiej wziąć pojedynczy 30W 2700 lm, czy 2x20W 3600 lm?

Ktoś z was używał? Dodam, że to bardziej do prac typu, warsztat/malowanie ścian, wszystko wokół domu.
#narzedzia
  • 6
@Plumit: weź dwa zdecydowanie. Nie ma bardziej upierdliwej roboty, jak robota przy "punktowym" źródłe światła które daje ostre cienie (no chyba , że chodzi o przyłożenie tego światła do ściany z boku i szukanie wad w gładzi ;) )
Do roboty im bardziej rozproszone jednolite światło tym lepiej.
@Plumit: i jak masz wybór - to nie bierz takiej wersji, gdzie są widoczne gołe ledy https://ledison.com.pl/pol_pl_Naswietlacz-Przenosny-Halogen-LED-20W-na-stojaku-z-uchwytem-kabel-zasilajacy-IP44-6500K-7330_5.png - nie dość że bardzo-punktowo świecą, to ściśnięte w małej przestrzeni - bardzo to razi i "olśniewa" wzrok w wypadku popatrzenia się na reflektor, tylko szukaj takich z jakąś "matówką" od przodu (wtedy "świeci cała powierzchnia" przodu lampy)
hrumque - @Plumit: i jak masz wybór - to nie bierz takiej wersji, gdzie są widoczne g...

źródło: comment_1638111751ChM4TRbyTLNdAKKIm45WPZ.jpg

Pobierz
@Issac: myślałem o czymś w granicach 150/200 PLN, nic poważnego, tak jak wspomniałem to dodatek do garażu/warsztatu. Kojarzysz firmę YATO? Widziałem kilka reflektorów z tej firmy na Allegro i maja pozytywne opinie.