Wpis z mikrobloga

@Reynald: Ja ostatnio reklamuję wszystkim Lorac bo niedawno ta marka pojawiła się w Polsce i jest bardzo ciekawa, tylko niestety mało "Instagramowa" w przeciwieństwie do np. Hudy. Niestety to nie są jakieś bardzo odkrywcze kolorystyki, po prostu mają ciekawe formuły i wizażystka może już mieć podobne rzeczy. Dodam tylko że każdy ma jakieś tam własne preferencje a przehypeowanych kosmetyków jest teraz coraz więcej.
Gdybym miała dostać prezent związany z taką pracą
Wiesz może jakie makijażystki lub makijażystów lubi?


@daddyissues_: Niestety nie wiem, tych paletek trochę się przewinęło już i tak zastanawiam się czy taka typowa będzie jej potrzebna, lub czy wolałaby mieć coś pod swoje preferencje, których nie znam. Dziękuję za rozjaśnienie, ale tak nie skupiając się na wizażu może mogłabyś zaproponować coś do pielęgnacji twarzy, czy działa. Może jakiś fajny gadżet?
@Reynald: Zależy jaki miasz budżet. Ja w temacie pielęgnacji btez jakoś bardzo nie jestem bo mam swoje produkty które dla mnie działają. Ja osobiście w pielęgnacji używam kilku rzeczy ale nie wiem czy będą pomocne i też już może je mieć, tym bardziej że ma ten peeling kawitacyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja do ciała korzystam ze szczotki do peelingu na sucho, bańki chińskiej i olejku Face
@daddyissues_: Ciekawe propozycje, musiałem to przemyśleć. Więc tak te bańki i olejek to ciekawa opcja, ta szczoteczka też. Co do tego masażera, ma wałki jadeitowe, więc to raczej odpada. Może zrobię jej takiego boksa z tymi bańkami, szczoteczką i czymś jeszcze. Tylko powiedz proszę, czy ta szczotka nie "koliduje" jakoś z peelingiem? xd. W sensie czy to nie działa podobnie i czy warto mieć to i to?
@Reynald: Ja używam jednego i drugiego bo czasem używam samoopalacza. Szczerze mówiąc to pewnie zależy od wrażliwości skóry xD Wiele osób na grupach pisze że szczotkowanie zmieniło ich życie i zamienili peeling na szczotkowanie ale jak chcesz mogę zrobić dla Ciebie ankietę na jakiejś babskiej grupie.
Szczotka jak dla mnie działa lepiej niż peeling bo poprawia też ukrwienie, jest eko, mniej się trzeba namachać, nie nakładasz na skórę dodatkowego detergentu (dużo
@daddyissues_: Zaryzykuję i kupię szczoteczkę, tylko gdybyś mogła polecić jakieś modele, bo widzę, że Foreo ma ich wiele. Xiaomi jest dużo tańsze lub podobne cenowo do tych "mini", czy one działają podobnie, czy lepiej dopłacić do tej Foreo? Przy okazji, jak masz chwilkę to możesz podesłać jakiś fajny zestaw tych baniek, będę wdzięczny. Ja się niestety na tym nie znam, a wolałbym dobry zakup zrobić, żeby to posłużyło trochę :)
@Reynald: Ja mam jakąś zwykłą bańkę chińską z Rossmana i miałam wcześniej oryginał i nie ma różnicy w stosowaniu. ALE na YouTube widziałam że ten jest polecany jako przyjaźniejszy w stosowaniu i myślę że tak jest bo kształt jest przyjaźniejszy ściskaniu naolejoną ręką i masz różne wielkości co dla mnie by było zbawienne.
Co do Foreo to tak jak pisałam ja niestety nie miałam żadnej bo w sumie to jest coś