Wpis z mikrobloga

@Brzoza07: ona ma kilkaset innych kandydatów na twoje miejsce, lepszych, bogatszych, przystojniejszych, z lepszą gadką.

Ostatnio na wykopie przewinął mi się wpis jakiejś 47 letniej kobiety, która wrzuciła screen swojego tindera i miała tam ponad 9000 lików. Taka stara, zużyta baba ma o trzy rzędy wielkości lepsze powodzenie na rynku matrymonialnym niż zdrowy młody chłop.

Sorry, ale its over dla chłopa w 2k21
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: Coś w tym jest bo w pracy mam wrażenie że tylko ja jestem singlem, a mnóstwo typowych informatyków wokół. Ale jak się nie poznaje nikogo nowego w życiu codziennym to zostają Tindery...
  • Odpowiedz
@Brzoza07: Z tego, co tu widzałam to jak laska normalnie napisała że się rozmyśliła to jakis debil i tak tu wrzucił bo poczuł się urażony. Wam po prostu dogodzić się nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Brzoza07: Znak czasów Tindera. Miażdżąca większość ludzi już sama w sobie jest niesolidna, ale laski z Tindera to jeszcze gorzej. Ghosting króluje. Nie mają dość odwagi i poczucia, że wypada drugą osobę o tym poinformować. I TAKIE laski, które tak właśnie marnują czas chłopaków - właśnie takie powinny być celami projektów i powinny być wystawiane. Właśnie takie, a nie inne. To oczywiście przy założeniu, że komuś chce się w to w
  • Odpowiedz
@randomowy_uzyszkodnik: XDDD
Nawet jeśli to co ja takiego złego zrobiłem :P
Jak ktoś nie chcę się ze mną umówić to niech nie piszę, że chce skoro nie chce. Oczekuje tylko tyle i aż tyle.
Jak mi któraś nieodpowiada to zanim usunę parę to ją o tym poinformuję.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Wiem, że jestem naiwny ale naprawdę szukam tam wartościowej dziewczyny. Niestety oceniamy się na podstawie kilku zdjęć i w porywach 2-3 zdaniowego opisu. Chciałbym też pokazać ludziom ze skrzywieniem psychicznym na wykopie, że taki przeciętny Mireczek jak ja znalazł dziewczynę przez aplikacje i że się da.
  • Odpowiedz