Wpis z mikrobloga

@onajedna17: A nie czytałaś ? Razem z @pablokos się martwiliśmy o Ciebie, ponadto na SU szukałem jakiegoś substytutu i nawet pojawiła się konkurencja w postac rossalia94 ale mówię Ci lipa była totalna no i tak w sumie poza tym to lipa ... U rossali94 tylko taka jedna była spoko Zosia czy jakoś tak i ją potem wykorzystywały by im żetony przelewali ;p bo Zosia nie chciała zdjąć majtek ale w końcu
@onajedna17: Toś wiem bo widziałem nie ? ;p Dlatego mówię, zdejmiesz majtki to już po Tobie - żoną moją nie będziesz ;p Ale trzymasz fason w sumie bo Zośkę rozmiękczyło chyba 1800 żetonów i to za 1-wszym razem więc wiesz ;p
@pablokos: Czemu pocisk ? XD w ogóle nie odebrałem tego w kategorii pocisku xD Chyba, że mi wyjaśnisz to może się przejmę @onajedna17 - no w sumie masz zasady ;p jak ich nie złamiesz to padnę na kolanach ;p ale serio 1800zł za pokazanie się bez majtek np. na 5 minut to nie jest kusząca oferta ? Jak bym był laską to bym uległ XD
@FitnesS: Fucki'n crazy.... nie kumam zbytnio o co chodzi bo opcji jest wiele .. albo mod wie coś czego my nie wiemy albo konto @dziewczynka17 to jest ich konto i wtedy jest multikonto albo nie wiem beke z nas mają i trollują jak głupców a my się nabieramy że one to one i w ogóle .. #!$%@? wie ;/ czuję się zdezorientowany
@onajedna17: Crazy ;p już się zmartwiliśmy nawet mieliśmy debatę z @pablokos o co wgl chodzi . A ten numer na SU to co to za numer jest ? bo na GG wyskakuje że to jakiś 25 letni facet co sprzedaje opony hehe a tylko do GG mi to pasuje bejb ;p Może moderacja poczytała nasze posty ?