Wpis z mikrobloga

@Insine: Chciałbym, bo ciekawi mnie ta sprawa mocno, ale nie mam takiej mocy :P Nie wiem czy teraz mogą zrobić nowe konto na wypoku, chyba nie. Więc jedyne źródło informacji to SU :P (polecam odpalić powiadomienia z SU na GG jeśli kogoś ta sprawa obchodzi :P)
hahahaah ! wiedziałem ja wiedziałem, że one nie mogą być tak głupie w rzeczywistości xD Chyba, że dostały bana za permanentną głupotę a nie można było tego napisać w uzasadnieniu ! XD hahaha xD
@afrolo2568: eeeeeh bez komentarza.poprostu moderator widzac ze sobie zupelnie nie radzisz z dziewczyna zadecydowal ze lepiej zbanowac ja niz czekac az ty sie wyniesiesz a za toba jeszcze kilka osob,proste?walka o dobro portalu...pomysl
@afrolo2568: tu Francuzow pijanych nie widac za to kilku polakow chyba bezdomnych w metrze i bardzo duzo czarnych ludzi,mowia na nich buniul to jakos obrazliwe jest.A za toba tez sie stesknilam.wiesz w kazdej klasie potrzebny jest pajac/blazen ;))
@onajedna17: hah XD <3 party never ends ! XD ja już z klas wyrosłem ! Francuzi nie pijo ? Ale macie branie czy nie ? ;p Ej ja myślę, że jest na odwrót ;p moderator Cie poddał bo byłaś bez szans ;p wesz - kończ waść wstydu oszczędź ;p <3 czekam na wasze tyłeczki na showup i się nie mogę doczekać .. pusty był ten weekend w moim życiu ;(
@onajedna17: W ogóle konkurencja w postaci rossalia94 na SU Wam w weekend wyrosła ( 3 koleżanki ) ale lipa była ... 5k widzów miały tylko no i nie dotykały się nawzajem XD jedna z nich fajna była to ją wykorzystywały do nabijania żetów ale lipa serio ... skopiowały chyba pomysł Wasz ale marnie .. żadnej chemii między nimi .. za to cipki pokazały ale lipa każda taka sama ogolona na 0