Wpis z mikrobloga

Najwieksze co sie szatanowi udalo to jest przekonanie ludzi ze on nie istnieje i ze nie istnieje dobro i zlo... to tylko pokazuje jaki jest potezny ,nie tak jak Bóg ale jego wladza nad nami jest zatrwazajaca.. czycha nad nami i naszymi cialami w kazdej sekundzie i dotyka Nas grzechem.. Ale ludzie sa przekonani Że zła nie ma. Dlatego daja sie mu sterowac jak marionetki.. dlatego teraz ludzie zatracili wzrok na sprawy wazne ,na wiare i zycie wieczne. Teraz patrza tylko w siebie dokładnietak jak to robil Szatan. Stąd odmawiaja woli bozej wszystkie elgiebety homoseksualizmy transy antynatalizmy nihilizmy ŻYCIE MA SENS i zobaczycie jak bardzo sie myliscie pO śmierci.. wpis pewnie bede musial usunac bo zacznie sie na mnie lincz ale chce wam wsZystkim powiedzieć ,że jestesmy młodzi i dacie radę O ile otworzycie oczy i polozycie reke na sercu.. #katolicyzm #wiara #szatan #lgbt #bekazlewactwa #lewica #antynatalizm #nihilizm #gej
  • 82
  • Odpowiedz
tak i AKURAT my ze wszystkich istot ktore maja swoje rozumy ,akurat nasze mozgi od wczesnych lat poszukiwały czegos wyższego co nas stworzylo. Kiedy istocie materialnen przybywa rozumhj to stawIA sobie Pytania... fakt ze mniej inteligentne zwierzeta nie poszukują Boga swiadczy o ich mniejszej inteligencji . A im wyzsza tym bardziej chcesz zblizac sie do Stworzyciela

Po prostu jedynie gatunek zwierzęcia homo sapiens szuka sensu istnienia i jest w pełni samoswiadomy, bo
  • Odpowiedz
Uznaje Biblie ale nie jako jedyny srodek


@karolbeg: To jaki masz dowód na to, że bóg istnieje? To jest jedyny dowód w dodatku bardzo słabej jakości. I dlaczego twoim zdaniem jest to bóg żydowski (w hebrajskiej wersji biblii nazywanym Jahwe), a nie np. Allah? Gdybyś wiedział jak działa statystyka, dowodzenie, hipoteza to byś nie pisał takich rzeczy bo umiałbyś merytorycznie ocenić wartość tego co tutaj piszesz, a twoje dowodzenie bazuje na
  • Odpowiedz
  • 0
@Glodny_Lew a dlaczego szuka?? Przecież skoro jestesmy inteligentni to powinnismy szukac logicznych Wyjaśnien byc panami samych siebie . Tym czasem my zawsze mielismy podswiadoma swiadomosc że "zostaliśmy stworzeni " mamy naturalna potrzebe religii ( teraz wypierana no ale kazda kultura bafdziej Czy Mniej rozwinietta zwracala sie do jakichs Bogow czy Boga ). I to nas laczylo , w wiekszych grupach bylismy bardziej sklonni do rozwoju ,polepszania zycia innych..
Z obserwacji widze że
  • Odpowiedz
Tym czasem my zawsze mielismy podswiadoma swiadomosc że "zostaliśmy stworzeni "

Jak człowiek był jeszcze prymitywny to wymyslił że został stworzony, przechodziło i przechodzi to z pokolenia na pokolenie, ale ze względu na to że człowiek jest coraz inteligentniejszy i technologia jest lepiej rozwinieta coraz mniej osób wierzy w gusła

Inteligencja nieprzeczy religii tylko z nia wspólgra .

Ja po prostu napisałem swoje obserwacje, że ktos kto jest inteligentny, cos osiąga w
  • Odpowiedz
  • 0
@AssRock jestem najblizej Chrzescijanizmu bo mi odpowia da sercem .I ufam sercu. Ale Bog to troche innę skomplikowane pojęcie.. plus Bóg chrzescijan zydów i muzulmanów to ton sam Bog... taka jewt prawda. Czlowiek poszukiwal Stworcy nadal przed Chrystusem ,-Michalem ,stad religie .Wszystko co my uznajemy za mitologie ,to srodek ludzi ktorzy poszukiwali Boga. Przeczytalem triche ksiazek zeby wyrobic sobie pogl ąd na religie wiec nie bazuje na chlopskim rozumie..taka sugestia swiadczy ze
  • Odpowiedz
  • 0
@Glodny_Lew @Glodny_Lew po co mial "wymysle c" ze zostal stworzony? Nie mogl po prostu pomyslec "istnieje bo moja matka Mnie Zrodzila, a moja matke zrodzila jej matkq i tak zycie toczylo sie od wiekow"? Zamiast Zgadzac sie na powierzochown"rzeczywistosc" czlowiek zaczAl szukac glebiej i myslec coi jak powstalo, a to zennie przyjmujemy rzeczywisrosci tylko powierzchniowo to dowod zebyc moze nasze zastanawianiesie nad ttm zyciowka wedrowka ma jakis cel.. Rozumiesz,fajnie sobie można powiedzkec
  • Odpowiedz
Jestesmy masowo jakogatunek stworzeni w jakis sposob do wiary w to co niewidoczne,pomimo wszystkiego

Jako gatunek jestesmy jedynie stworzeni do rozmnażania i ewolucji.

przez wiekszosc historii na Globieludzie byli wten czyinny sposob religijni. Ateizm jest Stosunkowo mlody... a lidzie przed ateizmem,wszyscy religijni, wierzacy w istnienie czegoswyzszego. To co naukowcy filozofowie pisarze matematycy krorzy wierzyli mniej osiagiali ? Bylimniej uzyteczni? Nie ,nie byli, a to dzieki nim i ich krokom ,jestesmy w sumie
  • Odpowiedz
Pokazuje faka twojemu bożkowi moje dzieci nie będą musiały cierpieć jak według twojego bożka powinno cierpieć większość ludzkości po śmierci. Antynatalizmu nie obalisz gówno religią ba nawet wzmocnisz jego pozycję.
  • Odpowiedz
@karolbeg: tylko że bóg nigdy nie istniał.
Duchy, demony, szatan, dusze, bóg/bogowie, cuda religijne, wskrzeszenia są ludzkim wymysłem.
Sprzeczne z nauką i logiką.
Homoseksualizm jest normalny i naturalny tak jak heteroseksualizm.
Idąc ,,logiką" Twojej wiary, bóg stworzył świat = naturę, tak więc czemu w naturze u wielu zwierząt występuje homoseksualizm? czemu bóg uznaje to za grzech, dając to losowo niewinnym istotom?
Wychodzi więc że cierpią przez niego niewinne istoty.
Mogę podać
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Robiłem sobie najlepszym testem na świecie IQ. Z marszu na szybkiego wyszło mi 120 ale tylko z lenistwa i przez psychotropy. Skoro wszystko jest ślepe, automatyczne, losowe, bezcelowe oraz każdy do piachu nie ma znaczenia czy jestem mądry czy czy najgłupszy na świecie. W glebie z robalami się to po prostu nie liczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz