Wpis z mikrobloga

Najlepsze płyny do spryskiwaczy - jakich używacie?

Wydaje mi się, że rok temu miałem ten oto ze zdjęcia i był kapitalny - totalnie nie miał zapachu, a wycieraczki mi idealnie wszystko zbierały - nie było najmniejszych smug. Niestety zapomniałem jaki miałem płyn i przez pomyłkę kupiłem W5 z Lidla - to cholerstwo wali jak denaturat, a wycieraczki działały jakby były do wymiany i zostawiały pełno smug. Stało się to z dnia na dzień, więc to musiał być on.

No i jesteśmy rok później, a ja znowu zaliczyłem wtopę, bo miałem w domu ten płyn W5 i myślałem, że to ten fajny. I znowu mi je### w aucie, a wycieraczki robią takie mazy, że wieczorem nic nie widać. I jeszcze mają problem ze ślizganiem.

Pytanie, czy ten z Plaka, to faktycznie był ten dobry i gdzie go kupić? XD Wtedy go miałem chyba z Auchana, tylko że już u mnie w mieście nie ma Auchana xD

#samochody #auta #detailing #motoryzacja
gry-sa-sztuka - Najlepsze płyny do spryskiwaczy - jakich używacie?

Wydaje mi się, ...

źródło: comment_1638009207kcYOwu6ReAkp9tRFv02Z9g.jpg

Pobierz
  • 18
@gry-sa-sztuka Ja kupuję na allegro ale K2 będzie pewnie po marketach. Kup chociaż ten K2 to zobaczysz co to ładny zapach płynu zimowego, a ten W5 to smród niesamowity, nie wiem dlaczego tego płynu nie poprawiają. Ewentualnie jeszcze Motul Vision jest też spoko.

Z tym lakierem to prawda, ten z biedronki kiedyś zostawiał ślady. Kiedyś kupiłem auto z pięknymi śladami po płynie na masce i za nic nie dało się wyczyścić, ale
@gry-sa-sztuka: Wyniki:
1. Miejsce płyn z lewiatanu. 4 litry za 14zł
2. Miejsce płyn z PSB: Traker 5 litrów za 15zł.
3. Miejsce płyn sonax 4 litry za 25zł. Jest mało opłacalny w zakupie.
4. Miejsce płyn z orlenu 4 lirty za 30zł. Jest mało opłacalny w zakupie.
Plak 4 liry za 13zł z auchan: 9 miejsce.
Największym rozczarowaniem okazał się płyn z lidla, 12 pozycja na 15.
Tabelka:
Pawci0o - @gry-sa-sztuka: Wyniki:
1. Miejsce płyn z lewiatanu. 4 litry za 14zł
2. M...

źródło: comment_16380994846lvBZd6SReH9NT6otgUV2N.jpg

Pobierz