Wpis z mikrobloga

via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 390
@l4ngu5t4: watermark jeja.pl dodaje temu obrazkowi nastroju 2010 roku ( ͡°͡° ͜ʖ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°͡°)
  • Odpowiedz
@l4ngu5t4 strasznie mnie #!$%@?, że od czasów Windows 10 ten mem przestaje być prawdziwy. Bo jak trafisz na pechową konfigurację to 10 sprawia więcej kłopotów jak linux. Trzeba kupować wspierane kompy producentów a nie składaki.
  • Odpowiedz
@l4ngu5t4: Dymany to jesteś jak masz windowsa. Reklamy w systemie i wymuszone aktualizacje, które restartują kompa w trakcie roboty i przy odrobinie pecha #!$%@?ą coś w systemie i trzeba je cofać. MacOS jest o wiele przyjaźniejszym systemem i pracuje się na nim tak ze 100 razy lepiej. Linux nie nadaje się dla biurowego pracownika, ale jak trzeba robić rzeczy techniczne, to jest spoko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@l4ngu5t4: #!$%@?, komputer który działa.

Po miesiącu na win11 przestał mi działać pasek, ten od start. Nic się nie pojawiało. Znalazłem art gdzie było 17 sposobów jak to naprawić, wypróbowałem wszystkie i #!$%@? to dało. W końcu doinstalowalem classic shell i tyle
  • Odpowiedz
@bajceps: Żeby nie było mam ten sku*wialy "telefonik" od apple i jest to największe gówno z wszystkich jakie miałem.. jest to najmniej domyślny system jaki tylko może być. Nic, ale to ku*wa nic tam nie jest robione domyślnie, począwszy od nieodebranych, poprzez jakiekolwiek zmiany, czy to w alarmie, czy kalendarzu, czy czymkolwiek innym do hooya pana!

I nie nie pier*ol mi tu "aaa bo jesteś przyzwyczajony do innego systemu, to ten
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: instalujesz system, który jest w fazie testów i dziwisz się ze coś nie działa? 10 też miała takie problemy w 2015 czy 2016. Od tamtego czasu używam i jedyne co się zepsuło to raz po aktualizacji dźwięk. Ale to jakiegoś bubla puścili. Pomógł punkt przywracania i poczekanie na inny update.
  • Odpowiedz
@crazy_blazer: No bez przesady do przeglądania internetu się nadaje o ile ogarniesz jak instalować aplikacje naa tym badziewiu. A i korzystasz cały czas z jednego wyjścia audio bo jak się przepinasz to ten zajebisty system dla fee thinkerów nie ogrania że coś zostało podłączone/odłączone za każdym #!$%@? razem trzeba wejść w opcje i zmienić żródło dźwięku XD
  • Odpowiedz