Wpis z mikrobloga

Ile osób mogło jeszcze nie być zarażonych koronawirusem?
To możliwe żeby od momentu wybuchu pandemii byli ludzie którzy nie mieli koronawirusa? Tzn. nie tyle chodzi mi o chorowanie takie jak gorączka, kaszel, cokolwiek tylko o takich, którzy przeszli bezobjawowo. Jeszcze rozumiem jak ktoś ciągle siedzi w domu i mija się z 3 domownikami, ale np. ktoś kto chodzi do pracy i na zakupy i raz na jakiś czas do kina i czasem idzie w gości do kogoś?
Da się być takim czystym?
#koronawirus
  • 10
@PyraPrzeznaczenia: @psi-nos: @jajesione: @MimikX90: @psycha Też miałem takie rozkminy i się zastanawiałem, czy już tego nie przechodziłem (a raczej zakładałem, że przecież musiałem już przechodzić przy moim podejściu do tematu)

ja bym sobie test z ciekawości zrobił,

Robiłem właśnie nawet test z ciekawości, ale jednak nie, nic nie wychodziło. Myślałem jakieś bullshit te testy pewnie, losowo działają.
Otóż nie do końca ... Dopiero niedawno złapałem. I jak złapałem
@rad_kop: No właśnie odziwo prawie wszystkie możliwe/książkowe. Pisałem co nieco gdzieś tam we wpisach z tydzień-dwa temu. Może zrobię jeszcze jakiś podsumowujący, bo prowadziłem coś ala pamiętniczek covidowy (( ͡° ͜ʖ ͡°)) przez pierwsze dni choroby, więc mam dosyć ładnie/dokładnie przebieg choroby zapisany. Może zrobię jeszcze jakiś wpis podsumowujący, bo kilka osób już o to pytało, ale z drugiej strony tyle już tego info o tej zarazie