Wpis z mikrobloga

Elo, mam pytanie do osób, które korzystają z robotów planetarnych i innych takich.

Chciałbym zrobić prezent mamie na święta w postaci robota planetarnego. Generalnie ona se chciała kupić to urządzenie, ale miała jakieś inne ważniejsze wydatki, dlatego odrzuciła ten pomysł.
Wiem, że chciała kupić coś za kwotę ok. 2 500zł. Niestety nie mogę się dopytać o jaki konkretnie model jej chodziło.

Więc teraz pytanie:
- jaki konkretnie robot planetarny jej kupić?
- czy w ogóle jest sens kupować ten sprzęt, jeśli nie wiem co dokładnie ona chciała kupić?
- czy te roboty planetarne mocno się różnią od siebie funkcjonalnościami? Czy jeśli kupię model X za 2500zł to może on się mocno różnić od modelu Y za taką samą cenę? Czy to raczej prawie to samo?

#kuchnia #gotowanie #jedzenie #pytanie #mirabelkopomusz #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 5
@trevoz: rok temu kupiłem mamie coś takiego https://mediamarkt.pl/agd-male/robot-kenwood-agd-multione-khh326si-21 pierwszy raz robota używa i generalnie działa, jest zadowolona bo jej ciasta lepiej wychodzą niż jak mieszała ręcznie :p tylko jest jedna trochę wkurzająca rzecz z pokrętłem. Zrobili tam coś takiego:
regulacja obrotów
5--4--3--2--1--0(wyłączone)--P(Power na pełnej mocy)
czyli przekręcasz szybciej do 0 bo chcesz wyłaczyć i czasem przeskoczy do P i odpala się na pełnych obrotach xD Jak można było to tak spierdzielić