Wpis z mikrobloga

zagraniczne show dla kobiet z ,,przemianą'' która ma im dodać pewności siebie = robią jej rekonstrukcje całej mordy żeby była atrakcyjna
p0lskie show dla mężczyzn z ,,przemianą'' która ma im dodać pewności siebie = ej przegrywie może zrób sobie tatuaż hehe, dobra ja nie mam czasu bo śpiesze sie zaraz lecimy na Paris Fashion week z Oskim

#przegryw #blackpill #zalesie #looksmaxing #bekaznormictwa #p0lka
c.....w - zagraniczne show dla kobiet z ,,przemianą'' która ma im dodać pewności sieb...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mózg kobiety nie jest dostowany do sytuacji, w której ma do czynienia z nieograniczoną pulą mężczyzn do wyboru.

@Laukaer: Świetnie to obrazuje ten film o tinderze, fragment mniejwięcej od 1:00-5:00.
T.....h - >Mózg kobiety nie jest dostowany do sytuacji, w której ma do czynienia z ni...
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: @Laukaer: @EastWestEast:

Average oczywiście nie odnosi się do kobiet tego chyba nie muszę przypominać.Dzisiaj średnia czyli tak naprawdę w miarę szczupła i z znośna twarzą to gwiazda.
Nie mogę się zgodzić że Tinder to najlepsze miejsce,raz mi się udało ruchać przez Tindera i to trochę ulana.
Na Tinderze wszystko za szybko się dzieje a okoliczności też nie sprzyjają bo spotykanie się z kobietą przynajmniej na początku bywa dosyć sztywne.
No najlepiej miejsca gdzie spotykasz się z kobietami ale w charakterze luźnej atmosfery jak domówki,praca (polecał bym pracę z klientem) czy jakieś miejsca gdzie można się bawić ale nie są one przeznaczone przynajmniej teoretycznie do
  • Odpowiedz
@JediKnight: Kiedyś dużo działałem na żywo, ale teraz już sobie tego nie wyobrażam. Możliwe, że ten tinder mnie rozleniwił, ale jakbym miał sobie wyobrazić działanie na żywo z gorszym wyglądem niż mam to tym bardziej wydaje mi się to nierealne.

Swoją droga kiedyś często widywałem grupki dzieciaków w parku, w kinie, w McDonalds - już pomijając pandemię, ale od lat tego nie widzę, a bywam w tych samych miejscach. Popularność
  • Odpowiedz
@EastWestEast: No niestety, ale twoja logika w kilku miejscach kuleje. Po pierwsze poznawanie online nie oznacza tylko tindera czy podobnych tego typu aplikacji, online pewnie można poznać kogoś w całkowicie losowych miejscach. Na tinderze tak jak mówi filmik jest więcej mężczyzn niż kobiet w stosunku 3:1, to już z powodu samej demografii nie ma tam czego szukać, potem jest zaznaczone że top 25-30% mężczyzn zbiera prawie wszystkie matche od kobiet
  • Odpowiedz
gdyby zaczęła jeść i poszła na siłownię potrenować

@Laukaer: Powinna jeszcze ściągnąć okulary "przegrywki" bo one ani mężczyznom ani kobietom nie pasują i jakoś tak psują ogólny wygląd twarzy. Ogólnie to ona nie jest atrakcyjna, ale gościu piszący że nie jest taka zła świetnie pokazuje że mężczyźni mają gusta, co nieraz już pisałem na tym śmiesznym portalu różowym.
No i jeszcze co do podwójnych standardów w "wyjadaczach" to na koniec
  • Odpowiedz