Wpis z mikrobloga

@chlopak_z_blokow: Gówno programy które są jedynie beką dla prowadzących i oglądających taki syf. Żadnych realnych rad żeby coś zmienić.

siłownia była ale oczywiście trzeba było coś odwalić i kazali mu zagadywać laski na tej siłowni.


@JuanAntonioGonzalo: To już więcej sensu by miało jakby chociaż coś poćwiczył na tej siłowni (np. z rok), a potem dopiero kazali mu "zagadywać". No ale tak jak napisałem zrobili z niego creepa na siłowni dla
  • Odpowiedz
@Laukaer: Dlatego ten koreański styl tego typu programów ma milion razy więcej sensu, bo polega na operacjach plastycznych i realnych zmianach w kwestiach fizycznych, a nie na "CONFIDENCE BRO" i wyśmiewaniu jak typ się ośmiesza na ich rozkaz. W koreańskiej wersji mamy zmianę z paskudnej baby w prawie gwiazdę kpopu. W polskiej wersji mamy gówno, jak typ wyglądał tak wygląda. Jedyny minus tych operacji plastycznych jest taki że nie zmieniają genetyki
  • Odpowiedz
Gdyby to kobieta była ośmieszana, to dla twórców mogłoby się to źle skończyć.

@Laukaer: Nie no trzeba być uczciwym kobiety też były w tym programie.

Ośmieszanie mężczyzny z dołu hierarchii społecznej najwidoczniej jest bardziej interesujące niż realna pomoc.

Ale jednak wiadomo że "największa beka" będzie z bardzo brzydkiego typa.
T.....h - >Gdyby to kobieta była ośmieszana, to dla twórców mogłoby się to źle skończ...
  • Odpowiedz
Nie wiedziałem o tym, pewnie dlatego, że nie oglądałem i wiem tyle co z wykopu


@Laukaer: Też nie oglądam, ale ktoś wpisy o tym robił i był link do tego filmiku z tą kobietą.

Inna sprawa, że na tym fragmencie nie dzieje się nic złego.

To prawda, kobiety w tym programie nie są stawiane w tak stresowych sytuacjach jak mężczyźni. Dodatkowo z mężczyzn robi się creepów na siłę, patrz na to,
  • Odpowiedz