Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Kręgle i piwo to nie jedyne atrakcje sobotniego wieczoru!!!

Witajcie. Jako, że lista jest już zamknięta, a każdy mniej więcej zna plan na kręgle pozwolę sobie wprowadzić odrobinę urozmaicenia do tego planu.


Goście nie zawodzą. Przyjadą do nas z różnych stron kraju, a my musimy ich porządnie ugościć. Tym samym ogłaszam, że każdy z 4x uczestników otrzyma od @wykop / @a__s pakiet startowy ze słodkościami oraz małym upominkiem. Mamy nadzieję, że sprawi Wam to wiele frajdy.
Dodatkowo ogłaszamy konkurs na najlepszy wynik spośród wszystkich uczestników. Przez 2h będziecie mieli okazję pobijać swoje rekordy, a na koniec gry 3 najlepsze wyniki punktowe nagrodzone zostaną upominkami! Ustalenia i szczegóły na miejscu.

Po kręglach mamy zarezerwowane miejsce w Mustang Pub na około 20 osób od 20:30. Myślę, że to będzie dobre miejsce na rozpoczęcie nocnej eskapady po poznańskich pubach i miejscach zabaw. Jest tam sporo miejsca, więc skutecznie będziemy mogli podzielić się naszymi emocjami, które mam nadzieję nie zgasną wraz z odejściem od toru. W tym momencie wołam @Shagal @fan_comy @Limonene - chcieliście nam towarzyszyć przy piwku, wiec macie okazję. Zapraszamy także pozostałych aktywnych użytkowników zgromadzonych pod tagiem #piwowpoznaniu oraz #wykopiwo.

Do zobaczenia!!!
#poznankreglebije #poznan
Pociongowy - Kręgle i piwo to nie jedyne atrakcje sobotniego wieczoru!!!

Witajcie. J...

źródło: comment_1637930682hPOFcP8Lyg9PObhB72JE9H.jpg

Pobierz
  • 32
@Pociongowy siemanko, jak już mówiłem, ja najpierw domówka andrzejkowa a potem miasto, będę w kontakcie ( ͡ ͜ʖ ͡) przy czym zachęcam do bujanki w Kultowej bo zawsze tam chodzę trochę poskakać do rock n rolla ( )