Wpis z mikrobloga

@EmperorOfEmpire: czego nie rozumiemy? my doskonale rozumiemy - nie podoba ci się polityka blizzarda ale podoba ci się classic, jednak uważasz że nie należy ich wspierać więc ukradniesz ich produkt xD. To tak jakbym ja uważał że polityka jakieś firmy robiącej buty jest #!$%@? ale podobałby by mi się ich kapcie to twoim tokiem myślenia powonieniem iść i je jebnąć ze sklepu xD bo kapcie spoko ale firma blee eh niektórzy
@nairoht: niech ci będzie niech konsumenci głosują portwelem. Wow i tak za jakiś czas zdechnie. Riot wyda mmo i pozamiata tego trupa. Chyba jedyny argument jaki przemawia dla mnie za nie piraceniem to szybkość i prostota classica od blizzarda. Płacę pobieram i mogę grać. W prywatem trzeba szukać a chu wie czy jeszcze jakiegoś keyloggera czy innego scierwa nie zassam.
Zreszta jeśli firma nie szanuje swoich odbiorców to nie mam zamiaru być dla nich uprzejmy i moge im nawet nasrac na wycieraczkę przed siedzibą. Ja jako wieloletni fan blizzarda i swiata warcrafta czuje sie oszukany przez tych gnojków. Stracili mój szacunek który utrzymywałem do ich dzieł przez całe swoje zycie. Każda książka kupiona. Gry ich zawsze kupowane. Do wowa na globalu płacone. Dodatki kupowane. A #!$%@? ich