Wpis z mikrobloga

@matra a masz może przepis na jakiś niezwykły sernik na niezwykłym spodzie? Żeby smakował śmietankowo pysznie i niezwykle xD ostatnio zrobiłam wiedeński ze skórką pomarańczy i uważam że posmak pomarańczy wsyztsko zepsuł w tym serniku xD
@apsikapsik: nie bardzo, rzadko kiedy powtarzam przepisy, natomiast bardzo spoko jest sernik nowojorski oraz prze kapitalny jest baskijski - niby powinno się go robić na philadelphii, ale ja tego sera nie uznaję, robię na zwykłych kanapkowych, robiłam też na wiaderkowym i zawsze był zachwyt - może to?
Możesz zrobić go w wersji rozkosznego ze spodem: https://www.rozkoszny.pl/sernik-baskijski-ale-jeszcze-lepszy/ ogólnie jego wypieki są bardzo w porządku

ja mam do wyboru sernik, bułki, placki/syrniki i
@apsikapsik: u mnie w marketach jest w Intermarche i Kauflandzie oraz w sklepach Społem, ale mieszkam niedaleko mleczarni w której go robią i nie wiem czy wszedzie w tych marketach go mają. Wiem, że we Wrocławiu i Łodzi można dostać w Intermarche. A tak poza tym to polecam też maślankę wieluńską z produkcji mleka, lepszej nie ma.