Wpis z mikrobloga

Nie grałem w nową Tibię od wieków nie licząc kilku serwerów na 7.4, wszelkie próby powrotu na RL kończyły się fiaskiem po tygodniu góra dwóch głównie ze względu na P2W i ogólną pustotę nawet na serwerach z większą populacją. Wbiłem na #wykopots trochę dla beki by zobaczyć jaki rak będzie tam panował, a zostałem na tyle długo, że wczoraj wpadł lvl 100 i mam tylko ochotę na więcej. (Pochwaliłbym się awansem, ale automatyczne screenshoty mi nie działają) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Trochę czuję się jak 20 lat temu kiedy zaczynałem swoją przygodę z tą głupią grą i kompletnie nie wiedziałem co się dzieje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ktoś ma takie same odczucia co ja to serdecznie polecam wejść i sprawdzić. Community nie śmierdzi rakiem i kupą, mapa jest lepsza niż mogłoby się wydawać no i nie ma żadnego Pay2Win.

Pozdrawiam też mojego Druida którego zaciągnąłem ze sobą i z którym spędziłem większość czasu na serwerze.

#wykopots #tibia
Stiff_ - Nie grałem w nową Tibię od wieków nie licząc kilku serwerów na 7.4, wszelkie...

źródło: comment_1637911066BymDPt9TMiegjdbTzhsxDw.jpg

Pobierz
  • 16
@Stiff_: Tibii nie da się wygrać xD możesz mieć wyższy lvl i kupować boosty, preye itd, żeby lvlować szybciej, ale możesz grać casulowo, zdobywać achievmenty, robić biestiarkę czy zbijać różne bossy dla profitu.
Z czasem w tibii lvlujesz bez większego sensu, chyba tylko po to, by zarabiać w grze jeszcze więcej.

i choć sentyment też mnie łapie i chętnie bym wrócił do tych czasów to jednak cieszę się, że Cipsoft rozwinął
@OrzechowyDzem: Ja to jestem casualowym graczem. Robiłem dużo taksów na słabe nieumarlaki, latałem trochę na lwach jak były wolne i na necro raz. W sumie ja gram sorcem i walę z run ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie wiem jaką Ty grasz klasą.
Jak chcesz to spróbuję personalnie pomóc na priv ()