Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, pracował/pracuje ktoś w godzinach nocnych? Od ponad 6 miesięcy wstaje prawie codziennie przed 3 rano, praca 8h przed kompem do 11-12. Niestety do teraz nie mogę się przyzwyczaić, boje się, że sypnie mi się zdrowie mimo młodego wieku, już poniekąd odczuwam jakieś problemy których wcześniej nie miałem. Najgorzej jest z tym, że jeżeli już się trochę przyzwyczaję i w miarę mam te 7h snu to co 3 tygodnie mam tydzień na popołudnie i znowu się to wszystko rypie. Zarobki nie najgorsze, a sytuacja na rynku praca taka sobie, więc nie chciałbym tego rzucać, ale ostatnio co raz mocniej mi to chodzi po głowie. Jakieś protipy od osób których pracowały podobnie?

#pracabaza #praca #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619fb734a7458e000aee9d6e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 1
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pracowałem przez tydzień na nocki 22-7 bo akurat musiałem i nie dawałem rady już po tym tygodniu. Zmień robotę bo to nie jest normalne dla organizmu żeby robić w nocy. W dzień się pracuje. Obiad jesz na śniadanie, a śniadanie na kolacje, #!$%@?.
  • Odpowiedz