Wpis z mikrobloga

  • 379
Najlepiej jak na imprezie rodzinnej moja mama powiedziała ile zarabiam XDDD tak jakby to były miliony. Ciocie się tak zdenerwowały i normalnie wypominały, że hurr durr jak to tak młoda osoba może tyle zarabiać ze w dupie się poprzewracalo, bo nie mam podatku i że za dużo zarabiam, że one po 30 latach stażu w korpo gówno firmach tyle nie zarabiają i bla bla bla. XD szkoda ze moja mama nie dodała tego że #!$%@? na każde nadgodziny i nie pamiętam kiedy ostatni raz siedziałem cały weekend w domu xD
  • 104
  • Odpowiedz
  • 0
@nbzwdsdzbcps ja mogę mówić ale nie muszę, to nie jest tak że się chwale. Cieszę się z tego co mam, mogłoby być więcej, też bym nie narzekał xD ale powtarzam ze ja under 26 pogadamy niedługo to zobaczymy jak to wygląda w rzeczywistosci
  • Odpowiedz
@anonekxd No u mnie w Januszexie ludzie ze szlifierką ok 4k, spawacze 6-9k zależy od uprawnień i ogólnego zaangażowania i stanowiska.
Taki januszex. Ukry zarabiają więcej niż ja, ale pracują po 14h i soboty, niedziele i święta i jak mnie spotykają w Lidlu to z uśmiechem na twarzy chętnie by mnie na piwo zaprosili ;)

Januszex też może być OP
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@anonekxd: no można zarabiać np 4500, co może spowodować ból dupy ciotek. Pisałeś, to spytałam po prostu ile zarabiasz, normalnie ;p
  • Odpowiedz
@anonekxd: dobra, mniejsza o kwotę, ale jak już zaczynasz temat to nie ma co robić z tego tajemnicy fatimskiej. Ale tak jak powiedziałem, #!$%@? z kwotą, istotniejsze że rodzina zamiast cieszyć się sukcesem bliźniego i gratulować, to z zawiścią sączy jad. Taki oto jest postkomunistyczny beton, który nie potrafi wyjść umysłem z tamtej ery i zaktualizować wiedzy na temat świata.
  • Odpowiedz
  • 0
@kaaban słuchaj. Ja tego nie ustalam. Co mam się tego zrzec? Nazwałeś mnie pasożytem, gdzie w poście wyraźnie napisałem że #!$%@? na każde nadgodziny i nie pamiętam kiedy miałem wolny weekend XD to jest okej? Co za typ XD
  • Odpowiedz
@anonekxd: Moja teściowa jest trochę tego typu że lubi innym dopiec i lubi się ogólnie pochwalić. A że ma zięcia co jednak trochę zarobi to musiałem ją trochę ustawić że ma się powstrzymać bo mi taka sława na wsi jest mega niepotrzebna. Trzeba z tym ostrożnie.
  • Odpowiedz
@hadrian3:

Aaa, to miałeś na myśli.
W moim koncepcie chodzi o to, że gospodarka to gra o sumie dodatniej i (idealistycznie) wszyscy powinni brać udział w zyskach. A jeśli zyski są zbyt małe to trzeba inwestować w rozwój i technologię zamiast opierać się na taniej sile roboczej.
  • Odpowiedz
@kaaban słuchaj. Ja tego nie ustalam. Co mam się tego zrzec? Nazwałeś mnie pasożytem, gdzie w poście wyraźnie napisałem że #!$%@? na każde nadgodziny i nie pamiętam kiedy miałem wolny weekend XD to jest okej? Co za typ XD


@anonekxd: #!$%@? se i 500h nadgodzin miesięcznie. Prawda jest taka, że nie płacisz pit, czyli miasto gdzie mieszkasz nic z ciebie nie ma. Rozumiesz? Literalnie nic. Dlatego jesteś pasożytem
  • Odpowiedz