Wpis z mikrobloga

@Niedobry: ale widzisz jak ucieka? Kurde, ja nie widzę, ale jak się mocno skupiam na swojej twarzy przed sobą przez kilkanaście sekund to w pewnym momencie mimowolnie robię zeza, zaczynam widzieć podwójnie i mam karuzelę
  • Odpowiedz
@welin: Tak widze jak ucieka skubane czasem, i musze prostowac specjalnie. Ale tak jak powiedzialem, jak sie ogarniam i nie naduzywam uzywek to jest samo prosto.
  • Odpowiedz
@Niedobry: ciekawe czy od ciągłego patrzenia na wszystkie strony do granic wytrzymałości skrętu gałki w celu sprawdzenia zeza, coś mi się nie poluzuje w ślepiach, nie pęknie jakaś żyłka i nie zepsuje mi oczu na amen przypadkiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@welin: Raczej nie, jedyne co to chyba wzmocnia Ci sie miesnie oczu. Te nibybtez trzeba cwiczyc, zwlaszcza jak sie duzo patrzy w jeden punkt. Np. w pracy na monitor.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@welin: Dlaczego mialbym Cie oklamywac w takiej sprawie? Nie widze w tym celu. XD Zreszta mam taki zwyczaj ze rzadko klamie. To ulatwia zycko. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Niedobry: no bo możesz nie wiedzieć, że jak się naciągnie to się popsują. Wiedziałeś, że mopsom potrafią wypaść oczy jak na przykład mają zatwardzenie albo kichną, bo im ciśnienie wywala i dopiero weterynarz musi im wcisnąć znów na miejsce? Może ja też jestem jakiejś innej rasy ludzkiej, cholera wie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@welin: Moge nie wiedziec. To prawda. Ale nie celowo klamac. Wiem tez ze nie jestes mopsem, one nie umieja pisac przeciez ziooom... Co do rasy ludzkiej to nie slyszalem o takim przypadku w swojej okolicy. Musisz mi zaufac, albo wujkowi google. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@welin: jeśli dobrze pamiętam, to mózg koryguje rozbieżność, coś jak z tym że nie widzi się swojego nosa, mimo że powinien być widoczny.

Jeśli nie wiesz, to zapytaj kogoś albo na zdjęciu portretowym powinnaś zobaczyć.
  • Odpowiedz