Wpis z mikrobloga

@takupatamta wszystko zależy od kontetnego przypadku. Jak będziesz import robil pierwszy raz samemu to polegniesz popłyniesz. Z przeróbkami różnie. Nie napisałeś jakie auto. Może być praktycznie bez a może być to praktycznie niemożliwe żeby legalnie to zrobić.
@jarezz: nie widziałeś bo #!$%@? się znasz a strugasz mędrca, lampy przednie w kanadzie są w specyfikacji USA więc też trzeba przerabiać, czasem trzeba wyjść dalej niż www.sprowadzenie-aut.pl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wrobel28: no widzisz, a ja auto ze Stanów mam i lampy tylnie specyfikacja EU i przód asymetryczne. Nic nie zmieniane więc #!$%@? widziałeś chyba ty nic więcej. Jedyna dokładka jaka robiłem to przeciwmgielne tył.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@takupatamta: wymiany części? Jak światła to kwestia asymetrycznosci i tył przeciwmgielne, nie wiem jak radio ale te z USA mają nieparzyste MHz więc ewentualnie przekodować. Nie wiem jak skrzynie z serwisem olejowym. W moim rogue w instrukcji jest wymiana co 60k mil ale magik od amerykańców zaleca mi co 60kkm u mnie e koszt całości to 700pln - olej, filtr i robota w skrzyni CVT.