Wpis z mikrobloga

Przecież ta instytucja to jakaś totalna porażka. Dostałem dziś powtórne awizo, że jest jakaś sądowa przesyłka polecona do odebrania. Awizo wystawione wczoraj o godzinie 16:39, a wszyscy akurat byli w domu, ale oczywiście nie było próby doręczenia. Co ciekawsze, nie dostałem nawet pierwszego awizo xD Nie jest to pierwsza taka sytuacja. Ciekawi mnie ile osób miało problemy przez to, że poczta działa w taki sposób.
#pocztapolska
  • 10
@potrzebie: Jakie UKE, jakie ADR jak większość ludzi nie wie nawet co chce skarżyć, a jak wiedzą co to nie mają pojęcia o czym mówią. ( ͡° ͜ʖ ͡°) O czym świadczy np. tekst kolegi;

Dostałem dziś powtórne awizo, że jest jakaś sądowa przesyłka polecona do odebrania. Awizo wystawione wczoraj o godzinie 16:39, a wszyscy akurat byli w domu, ale oczywiście nie było próby doręczenia.


@Martwy_Martwiaczek:
@haosek: korzystanie z PP ograniczyłem tylko do tego gdzie nie mam wyboru czyli pisma z urzędów i nawet z czymś takim poczta nie potrafi sobie poradzić, co chwilę listonosz zostawia awizo nie podejmując nawet próby dostarczenia i ma #!$%@? i ja w tym momencie już też bo nic to nie da, a drogi kolego

@potrzebie: myślisz że ja mam ochotę pisać 500 listów na godzine xd?

Mi pp na razie
@haosek: korzystanie z PP ograniczyłem tylko do tego gdzie nie mam wyboru czyli pisma z urzędów i nawet z czymś takim poczta nie potrafi sobie poradzić, co chwilę listonosz zostawia awizo nie podejmując nawet próby dostarczenia i ma #!$%@? i ja w tym momencie już też bo nic to nie da, a drogi kolego


@xdTM: Wierze Ci, że możesz mieć lewego listonosza, albo jakaś kuts//wa jest w twojej okolicy (czasami