Wpis z mikrobloga

@laputamadre: ten wałek, skok na wolność, skok na kasę dzieje się na naszych oczach, pod przykrywką potwornie zabójczego wirusa, to znaczy, że wszyscy to idioci, globalna schizofrenia? Media oszalały, pod wpływem kapitału, finansowania itd, ale ludzie? No tak, ludzie mają swoją demokrację, raz na "cztery" lata mają na "coś" wpływ. Masz rację, za 100 lat współczesność będzie oceniana jako średniowiecze, ciemne szurskie czasy!
@dev4space: To, że mamy smartfony, internet w powietrzu i BLIKA nie świadczy o rozwoju cywilizacyjnym. Mentalnie jesteśmy cały czas w średniowieczu (istnienie granic, religie, podziały polityczne, wojny, głód itd.) i raczej nigdy z niego nie wyjdziemy. Uważam, że gatunek ludzki jest skazany na samozagładę.
@Bover, za dużo polityki w tym jest a to już świadczy o tym że jest wałek, widziałeś polityka który mówi prawdę ? Nie neguje szczepionek, ale skoro już polityka w to weszła to nie przemawia to do mnie, druga sprawa tym szczepieniami pokazujemy że nie ma demokracji a dyktatura, bo garstka decyduje za wszystkich...a przecież demokracja na tym nie polega.. podam taki przykład, idziesz na zabieg i trzeba się zaszczepić na
@Bover walek to istnienie choroby, a po co my wogole dysktujemy, ja mam swoje zdanie a ty swoje, więc szanujmy się nawzajem bo zaczyna to przypominać obecna sytuację kto jest lepszy szczepiony czy niessczepiony,