Wpis z mikrobloga

@Opipramoli_dihydrochloridum: pis wleciał na moment wypracowanego wzrostu gospodarczego i co z tym zrobił?
Służba zdrowia najmniej dofinansowana w UE, miliardy na TVP, zadłużenie i inflacja #!$%@? do granic absurdu, utrata wszelkich relacji i szacunku na arenie międzynarodowej, wszechobecny nepotyzm, #!$%@? sądów.
  • Odpowiedz
@kukold: no nie wydaje mi się żeby w 2012 była to kraina mlekiem i miodem płynąca, każdy kto miał odwagę #!$%@?ł na emigrację i teraz będzie znowu to samo, wtedy była #!$%@? i teraz jest #!$%@?.
  • Odpowiedz
@kukold: no nie wydaje mi się żeby w 2012 była to kraina mlekiem i miodem płynąca, każdy kto miał odwagę #!$%@?ł na emigrację i teraz będzie znowu to samo, wtedy była #!$%@? i teraz jest #!$%@?.


@cuoco: Chyba Ci się 2012 z 2004 pomylił
  • Odpowiedz
@cuoco: No i zobacz o ile masz wzrost 2004-2012 a ile 2012-2017

W 2012 to kto był odważny ten wrócił, kupił mieszkanie za pół darmo i żył jak krol. A głupi wyjechał, ominął boom i płacze do dziś że nie może wrócić bo drogo
  • Odpowiedz
problemem były autostrady i drogi ekspresowe. Których zresztą PO wybudowała rekordowo dużo


@loginnawykoppl: Ale nie dość - w dodatku kosztem naszego lokalnego sektora drogowego (który na całej sytuacji stracił, miast zarobić!!!) ze względu na system przetargów i patologiczną sytuację na rynku nim spowodowaną.
To jedna z większych porażek PO - podejmując tak potężne przedsięwzięcie nie przygotowali się do niego legislacyjnie.

Co zabawne, nigdy nie widziałem tego w tych śmiesznych zestawieniach wpadek
  • Odpowiedz