Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemka,
Mam mieć niedługo robioną kanałówkę lewej dolnej szóstki i zastanawiam się czy 3,5k zł to jest normalna cena za taką usługę?
Bo wiem że tam będzie jakaś odbudowa robiona, cały zabieg pod mikroskopem, ale nie mam porównania.
Klinika dentystyczna Credus Clinik w #poznan.
Taguję miasto bo może macie do polecenia kogoś tańszego, a w podobnym standardzie, plus znacie lokalny rynek.
#dentysta #stomatologia
  • 17
@Xarazix: Mam wizytę w sprawie takiego samego zabiegu w luxmedzie 8 grudnia i wtedy poznam cenę. Też 6 i też pod mikrskopem. Ja się nastawiałem na max 2k. Jeśli będzie podobna kwota do tego co piszesz, to będę chyba szukał dalej.
@Xarazix: To na pewno nie jest ten sam standard, ale 2 lata temu za dolną piątkę kanałówka pod mikroskopem od pierwszej do ostatniej wizyty wyszło mnie to 1100zł w https://dentystawinogrady.pl/ na razie nie ma problemów z tym zębem, ale recepcja może przestraszyć bo to w takim starym budynku na korytarzu (gabinety ok, były nowoczesne)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubas89: o super, koniecznie sprawdzę, bo ja mam tutaj nieciekawą sytuację. Tam jest spora odbudowa, stan zapalny. Wiem, że też górna 6 będzie miała leczenie kanałowe także może wpadnę do tego polecone przez Ciebie.
Dziękuję
@Xarazix: Mi dentysta powiedział ok 1400. Mała miejscowość ale dobry gabinet bo "oblegany". Ok. 20 kilometrów w dużym mieście to +/- + 300-500 stów więcej. Według mnie 3.5 k to w uj ( ͡° ʖ̯ ͡°)