Wpis z mikrobloga

W dalszym ciągu kryptowaluty wielu osobom kojarzą się z czymś co jest złe, zmieńmy to nastawienie choć w małym stopniu i stwórzmy uśmiech na twarzach dzieciaków ;)
https://zrzutka.pl/wd2k7e
Spośród plusujących wylosuję osobę, która wygra tę gitarkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zalega w domu, nie używana już przeze mnie więc ktoś sobie może zagra "merry christmas everyone"( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedynym warunkiem to bump do gorących, niech idzie w świat ta zbiórka!
#rozdajo
#shitcoin
#kryptowaluty
#stonks
#christmasgift
#witchercoin
Soshi - W dalszym ciągu kryptowaluty wielu osobom kojarzą się z czymś co jest złe, zm...

źródło: comment_1637762444UNUGGlihDi51booVTHKa0k.jpg

Pobierz
  • 63
gdybym chcial #!$%@? te 1000 zl, ktore max sie uzbiera to bym wolal zainwestowac po 20 usd w kilka shitow i wyplacic na pierwszej lepszej gorce.


@AliAkcza: Lub też masz cichą nadzieje że zbiórka zaskoczy jak u bezdomnego rekina, generalnie po samym twoim języku idzie sporo wywnioskować
@Soshi: ale po co w zbiórce "charytatywnej" opowiadać o swoim coinie? Najpierw zrób coś dobrego a później się pochwal i odnieise to lepszy sukces. Podejrzewam ze to nie był twój pomysł a zostałeś poproszony o udostępnienie posta, ale jak dla mnie to jest poniżej jakiegoś poziomu.

Też chcę zarobić ale nie w taki sposób. I też holduje christmas gift zeby nie było.
@Tomasztom: O nic nie zostałem poproszony. Zrobiłem rozdajo sam, z własnej inicjatywy, żeby zbiórka dotarła do większej ilości osób, BO CELEM SĄ PREZENTY DLA DZIECIAKÓW. To czy będzie pump na coinie i na tym zarobie to mam to gdzieś, bo pieniędzy mi nie brakuje. Siedzę w tym, i chce to promować, bo ma cel, który mi się podoba i podoba mi się to, że część kwoty, za którą kupiłem pójdzie na
@AliAkcza: super następnym razem jak chcesz zachęcić ludzi do pomocy, to wybierz chociaż nazwę i adres placówki która ma być wspierana zeby darczyńcy mogli zweryfikować czy pomoc została przekazana. Bo jak narazie to wygląda na scam.
@Tomasztom: Placówkę wybierze community i na pewno każdy, który interesuje się tematem będzie mógł zweryfikować czy pomoc została przekazana, a jeśli to miałby być scam, to nie odważyłbym się promować tego na forum publicznym, wiedząc, że z zrzutki nie zostanie przekazany ani grosz.
@Tomasztom: ale nikt nikogo nie chce zachecac, wszystko jest dobrowolne. Ba... jeżeli to będzie blisko mnie to pomysł jest nawet taki, że osobiście tą kasę/prezenty zawioze (rachunki,paragony bedą do wglądu) i zrobimy wywiad z dyrektorem (czy kimkolwiem) placówki. Wszystko nagrane i wrzucone na telegrama instarelację itd. Sky is the limit. Wszystkich niewiernych zachęcam do zapoznania się z discordem Wykopowe Shitcoiny, tam o wszystkim dyskutujemy na bieżąco.