Wpis z mikrobloga

W dalszym ciągu kryptowaluty wielu osobom kojarzą się z czymś co jest złe, zmieńmy to nastawienie choć w małym stopniu i stwórzmy uśmiech na twarzach dzieciaków ;)
https://zrzutka.pl/wd2k7e
Spośród plusujących wylosuję osobę, która wygra tę gitarkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zalega w domu, nie używana już przeze mnie więc ktoś sobie może zagra "merry christmas everyone"( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedynym warunkiem to bump do gorących, niech idzie w świat ta zbiórka!
#rozdajo
#shitcoin
#kryptowaluty
#stonks
#christmasgift
#witchercoin
Soshi - W dalszym ciągu kryptowaluty wielu osobom kojarzą się z czymś co jest złe, zm...

źródło: comment_1637762444UNUGGlihDi51booVTHKa0k.jpg

Pobierz
  • 63
@Soshi dam plusa jako znak że dobrze wam życzę, ale tak jak pisałem wcześniej, charity i shitcoin nie idą w parze. Każdy w tym biznesie chce żeby puchł jego biedny portfel, a wszystkie coiny do tej pory w których byłem i chciały swój model oprzeć na charytatywności to był tylko zjazd w dół.
charity i shitcoin nie idą w parze


@Popularny_mis: Takie coś z samej zasady nie idzie w parze, idą święta będzie teraz wysyp takich rozdajo w zamian za wpłaty na biedne koty/dzieci/krety/jeże moderacja powinna zrobić z tym porządek
@Soshi:
Fajnie by było gdybyś doprecyzował dokładnie na jaki dom dziecka ma iść zebrana kwota, bo jak narazie to tylko takie srutututu. I mniej reklamy coina w tekście, bo wkoncu charity czy reklama coina? Nawet jak reklama to może powinna być troszkę mniej nachalna.
@Tomasztom: Póki co jeszcze nie został wybrany dom dziecka. Wszystko z czasem. Zrzutka to inicjatywa dev'a a sam coin opiera się na charity. Jeśli w tym roku zostanie wpłacone 2tyś, a za rok ze wzrostem popularności 20tyś, to dlaczego nie promować?
@Kroledyp: Nikogo do kupowania coina nie namawiam. Cel zrzutki słuszny, to i ja się do tego dorzucam.
@Popularny_mis: nikt nie chce opierac modelu na charity, bo to nie ma prawa bytu.
to ma byc tylko dodatek w tym popsutym swiecie cryptoshitow gdzie kazdy dyma kazdego :) . Skoro sa osoby ktore zarabiaja x50, to czemu czesci srodkow nie przekazac przy okazji na cele charytatywne, o to w tym chodzi.
@Tomasztom: odpowiedz sobie na pytanie. co jest do czego? charity do coina czy coin do charity? jezeli czesc z tej brundej forsy ktory kazdy (no nie kazdy) zarabia na piramidzie finansowej zwanej krypto, trafi do potrzebujacych to zle? gdybym chcial #!$%@? te 1000 zl, ktore max sie uzbiera to bym wolal zainwestowac po 20 usd w kilka shitow i wyplacic na pierwszej lepszej gorce.