Wpis z mikrobloga

@Konkol: jako człowiek z branży. Często się zdarza, że jak podają takie kody to dopłacają za podlot. W tym przypadku tak nie było zapewne, no ale jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś jak stałem w Atenach to moja sped szukała załadunku na miejscu, zaklepała z fajną stawką, ale podlot 1000km do Bułgarii ( ͡º ͜ʖ͡º) a po kodach było że załadunek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xspeditor: przecież LGL to banda Bambo z RPO którzy przepisują i się nie wstydzą xd aby biuro mają w Luksemburgu zarejestrowane. Sprawdź ich FB to zobaczysz fotki tej "rzetelnej spedycji" xdd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Given: w 99,9% tam grubo brakuje do normalnej stawki, a co dopiero na podlot. A z tymi Atenami to jak nie jeździsz jakimś busem Express chłodnia do leków to z tą dopłata za podlot to mogła być bajka. Bo z Aten jak nie idzie arbuz to jest ciężko, a z Bułgarii podobnie
  • Odpowiedz
@Ferdynand_Lipski
@Konkol jakis czas temu troche na ładunkach z innego kodu wygraliśmy że spedytorka bo mimo dolotu cena była zacna (3.6zl km ) a finalnie okazało się że dolotu nie ma bo zaladunek jest w miejscu w którym jestem xD a kod w transie na 80km dalej
  • Odpowiedz
@Konkol: no to idioci niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak jeszcze jeździłem na EU to mieliśmy raczej stałą bazę klientów + okazjonalnie giełdy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mlody025: oj tag, dziś też się ładowałam w tym samym miejscu, w którym jest rozładunek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Trans to gielda transportowa gdzie mozna znalezc ladunki albo przewoznikow w calej europie. To jest polska gielda i kazdy polski przewoznik z niej korzysta, a jak widomo Polska transportem stoi. Niestety tak naprawde wiekszosc ladunkow jeast przeklejona z zachodnich portali jak timo czy teleroute, po zanizonych stawkach, zeby posrednik tez zarobil. Stad sie bierze caly bol dupy. Kazdy moze sobie wykupic abonament na zagranicznych, tylko trzeba wtedy znac jezyki, wiec w zasadzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xspeditor: duzo się nie zmieniło. Tylko teraz dużo klei z giełdy wewnętrznych spedycji jak Walter/sennder/astra i transporeonem itd a ty jak masz auto to zanim byś wszystkie spoty przejrzał to cały dzień
  • Odpowiedz