Wpis z mikrobloga

Czołgiem! Czy jest tu ktoś kto dobrze ogarnia temat karm dla psów? Mam prawie 6 miesięczną suczkę owczarka niemieckiego. Obecnie wcina karmę polecaną przez mojego veta - Happy Dog baby orginal ale niedługo już się skończy i zastanawiam się co jej kupić. Weterynarz zaleca Happy dog Junior lamb & dice ale jak przeczytałem skład to mięsa tam nie widzę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Myślałem nad Brit Premium by nature sensitive lamb. Poza karmą dostaje też gotowany ryż z mięsem raz dziennie.
Ktoś coś doradzi?
Zdjęcie konsumentki dla uwagi ( ͡ ͜ʖ ͡)
#zwierzeta #psy #karma #owczarekniemiecki
Destruktor_20 - Czołgiem! Czy jest tu ktoś kto dobrze ogarnia temat karm dla psów? Ma...

źródło: comment_16377285067sF532z1HVfiJSSBUziKyy.jpg

Pobierz

Jaką karmę wybrać?

  • Happy dog junior lamb 14.3% (1)
  • Brit premium lamb 85.7% (6)

Oddanych głosów: 7

  • 13
@Destruktor_20: a ten ryż z mięsem to dlatego, że chcesz jej narobić niedoborów czy masz jakiś inny plan?
Oczywiście, ze wybieraj karmę z dużą ilością mięsa, ten brit to najniższa półka z takich znosnych karm tak naprawdę.
@Destruktor_20: tak, ale skoro dajesz karmę taką o zwykłą, to w niej są już węgle, i probiotyki, i witaminki, w wystarczających proporcjach, i po prostu więcej węgli jest zwyczajnie zbędne, (pies w naturze i tak tego nie je); samo to że mu zwykłe mięsko gotujesz to już jest zdrowe i fajne dla psiny. To co byś wydawał na ryż zaoszczędź albo wydawaj na mięsko/zabawki i pies będzie w niebie (