Wpis z mikrobloga

Hej, kanapowy prawicuchu.
Twoje dzieci cieszą się, że lada dzień spadnie pierwszy śnieg?
Pójdą się pobawić na dworze, po czym wrócą do ciepłego domu ogrzać się przy kubku gorącej herbaty?
Spójrz teraz katolu w oczy tych dzieci, i powiedz im, że takie luksusy im się nie należą, bo uważasz ich za ludzi gorszej kategorii.

#4konserwy #bialorus #granica
anonimek123456 - Hej, kanapowy prawicuchu.
Twoje dzieci cieszą się, że lada dzień sp...

źródło: comment_1637717014fvEqmG4Jg5Jaxpf2KMnAmP.jpg

Pobierz
  • 60
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
lewactwo gnoi te dzieciaki, i za to każdy lewar powinien dostać w mordę. nie ma zasłaniania się "ja jestem ten dobry" - te dzieci mają w dupie, czy jesteś ten dobry, to ty jesteś tym, który daje im cierpienie.

@manjan: co? Możesz mi przedstawić proces logiczny jaki zachodzi przed dojściem do tych wniosków?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
lewactwo gnoi te dzieciaki, i za to każdy lewar powinien dostać w mordę. nie ma zasłaniania się "ja jestem ten dobry" - te dzieci mają w dupie, czy jesteś ten dobry, to ty jesteś tym, który daje im cierpienie.

@manjan: co? Możesz mi przedstawić proces logiczny jaki zachodzi przed dojściem do tych wniosków?

@captyn: to nie wiesz, że to że prawach są #!$%@? bez empatii to też wina lewactwa?

Konserwy
@anonimek123456: drogie dzieci, takie luksusy wam się nie należą bo wasi starzy to debile

Nawet za komuny bez internetu jak ktos z bloku wschodniego #!$%@?ł na zachód to najpierw jechał jeden rodzic, ogarniał prace i mieszkanie a potem ściągał rodzinę. Więc tak, wygląda na to że należycie do specjalnej kategorii. Nieogarniętych, naiwnych debili.