Wpis z mikrobloga

Hej, kanapowy prawicuchu.
Twoje dzieci cieszą się, że lada dzień spadnie pierwszy śnieg?
Pójdą się pobawić na dworze, po czym wrócą do ciepłego domu ogrzać się przy kubku gorącej herbaty?
Spójrz teraz katolu w oczy tych dzieci, i powiedz im, że takie luksusy im się nie należą, bo uważasz ich za ludzi gorszej kategorii.

#4konserwy #bialorus #granica
anonimek123456 - Hej, kanapowy prawicuchu.
Twoje dzieci cieszą się, że lada dzień sp...

źródło: comment_1637717014fvEqmG4Jg5Jaxpf2KMnAmP.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@anonimek123456: hej kanapowy lewicuchu, jak się przyczyniłeś do zmniejszenia cierpienia dzieci w rejonach bliskiego wschodu? Coś dla poprawy edukacji? Tworzenie miejsc pracy? Inwestycje w innowacje? Poprawa higieny, medycyny?
  • Odpowiedz
@anonimek123456: Mieszkam na wschodzie. Mam pojechać do tych wiosek na granicy i zrobić zdjęcie polskim dzieciom jak siedzą w domu bo rodzice boją się je wypuścić na podwórko? W czym dzieci ze zdjęcia są lepsze od polskich dzieci? Przecież mamy równość Obie grupki tych dzieciaków są przestraszone. Tylko nie krzycz że "to inny strach BO PRZECIEŻ TAM JEST WOJNA".
  • Odpowiedz
@Polczlowiekpolzakolak: Tz chcesz znieść paszporty i wizy? Czy ty rozumiesz, że jeżeli byśmy znieśli kontrole na granicy UE i każdy by sobie wchodził, to byśmy mieli w Polsce scenariusz z Ukrainy 2014?
Zamiast siedzieć w ciepłym i wygodnym #!$%@?łku i wypisywać lewackie brednie o tym że ktoś jest lepszy czy gorszy, byś #!$%@?ł w gruzach uciekając przed kacapskimi wojskami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anonimek123456: dawaj ich tu do mnie. W dwóch językach mam przygotowane przemówienie, a ponieważ chcę, żebyś dobrze zrozumiał to przetłumaczę też na rosyjski jeśli tylko będziesz obok.
  • Odpowiedz
Spójrz teraz katolu w oczy tych dzieci, i powiedz im, że takie luksusy im się nie należą, bo uważasz ich za ludzi gorszej kategorii.


@anonimek123456: Zapytaj ich rodziców i pana łukaszenkę który ich ściągnął. Według pana łukaszenki i putina białoruś i rosja to wcielenie cnót i kraje mlekiem i miodem płynące. Czemu tam nie chcieli zostać? Czy na białorusi jest wojna? A może pan łukaszenka używa ich jako amunicji po prostu?
  • Odpowiedz