Wpis z mikrobloga

mireczki czy coś się stanie jeżeli się wyśle maila do prowadzących wyklady/ćw ze swojego prywatnego maila z imieniem i nazwiskiem zamiast uczelnianego? Czy jest to jakiś duży faux pas? :/ #studbaza
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@buun: @buun: bo szczerze myslalam ze do tej pory nie ma to znaczenia, o ile po prostu brzmi oficjalnie i jest sensownie zatytułowane. A teraz zaczynam się bać, że mi sprawozdanie nie doszlo przez to (,)
  • Odpowiedz
@Rezurekted: niestety nie, to po prostu mój błąd bo przyzwyczailam sie, że mam jeden oficjalny do wszystkiego, bo lubię mieć wszystkie rzeczy w jednym miejscu
  • Odpowiedz
@buun: No to musisz to wyjaśnić. Studia to obok nauki radzenie sobie z problemami, które samemu się narobiło ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Trzeba być zaradny i ty się tą zaradnością wykażesz wyjąśniając to z prowadzącym.
  • Odpowiedz
@Rezurekted: eh;( mam nauczkę, bo zawsze myślalam ze jak jest imie i nazwisko i email zatytulowany jak trzeba to domena się nie liczy. A tu jednak lepiej dmuchac na zimne
  • Odpowiedz
@buun Ja wysyłałem z prywatnego i było ok tyle że coś ostatnio pozmieniali i jak pisałem z prywatnego to wszystko im do spamu leciało xD teraz informują żeby pisać tylko z uczelnianego
  • Odpowiedz
@buun: wszystko zależy od samego to prowadzącego. Wielu pracowników uczelnianych ma białą listę na domeny edu i reszty nawet nie widzi.
  • Odpowiedz
@Profil_Internetowy: + skad mialam wiedzieć? Nigdzie nie jest powiedziane aby konkretnie tylko tego używać. Nawet w poradnikach internetowych mówią, że albo uczelniany albo swoj wlasny oficjalny :(
  • Odpowiedz