Wpis z mikrobloga

Nie czytałem książek. Nastawiłem się na dobre fantazy. Dostałem fajne, żądne krwi ogry i r--ź oraz ciekawą scenę z paleniem czarownicy. To tyle. Reszta w ogóle mi nie podeszła. Jakby serial robiły dwie różne osoby. Jedna odpowiedzialna za efekty specjalne a druga za dialogi. Pewnie tak i jest. Niestety przy dialogach usypiam bo drętwe jak mój tu wpis. Gra aktorska też ma wiele do życzenia. Na razie nie oceniam całości bo poczekam na kilka dalszych odcinków
#koloczasu
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hoszin: oglądałem już lata temu takie seriale zrobione niskim kosztem więc tutaj różnica jak dla mnie tylko w efektach gdzie była r--ź w wiosce. Poza tym reszta na nieciekawa i nie zachęca do dalszego śledzenia. Na dodatek jak czytałem w filmwebie wypowiedzi to ponoć książki bardziej tajemnicze a tu ponoć od razu kawa na ławę i wszystko jasne od początku jak się to skończy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CipakKrulRzycia: w książkach jest powiedziane że smokiem może być tylko mężczyzna bo korzysta z innego rodzaju mocy która jest skażona. Może jest więcej tajemnicy ale w serialu musieli zrezygnować z części rzeczy. Trochę szkoda że bardziej postaci nie rozwinęli. Białe płaszcze też słabo, wyglądają jak jakiś zakon z dalekiego wschodu a powinni raczej krzyżaków przypominać.
  • Odpowiedz
czytałem w filmwebie wypowiedzi to ponoć książki bardziej tajemnicze a tu ponoć od razu kawa na ławę i wszystko jasne od początku jak się to skończy


@CipakKrulRzycia: Chyba na odwrót. W książkach bardzo szybko było wiadomo kto jest smokiem, tu chcę zrobić z tego hehe wielki plot twist. Tak wielki, że nawet dodali babe do grona podejrzanych co dla każdego kto czytał książki jest czystym debilizmem. Zresztą nie wiem jakby
  • Odpowiedz
@CipakKrulRzycia: @LibertyPrime: @hoszin: poki co dostalismy wprowadzenie do swiata i przedstawienie glownych bohaterow.

Ksiazki tez nie toczyly sie zbyt szybko i byly pelne opisow. To jest kialkanascie opaslych tomow high fantasy.

Dialogi na pewno beda tez przydlugie pozniej. Gdy beda dokladniej tlumaczyc "moc" i inne zwiazane z nia sprawy i przedmioty. W serialu i tak mocno splycaja by nie zniechecic osob, dla ktorych takie klasyczne high
  • Odpowiedz
@Aster1981: to normalne, ale trzeba ciąć z głową. W późniejszych tomach jest sporo rzeczy do wywalenia a oni zaczęli ciąć już teraz istotne rzeczy przez co ktoś kto nie czytał nie rozumie co się dzieje.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: no wlasnie wg mnie robia tak, by bylo to strawne dla takich zwyczajnych widzow. Jesli to sie nie uda to przerwa serial, bo to wysokobudrzetowiec. Albo bedzie bardzo duza ogladalnosc, albo anuluja.
Wiele rzeczy beda wprowadzac z czasem i kolejnymi odcinkami czy nawet sezonami.

Czesc widzow i tak juz narzeka ze za duzo informacji a za malo akcji. W tym i autor wpisu, ktory komentujemy.
  • Odpowiedz