Wpis z mikrobloga

Kibice Legii wywieszający transparent o tym że w Zabrzu bieda i śmierdzi? Nie no fajny transparent, hihi.
Piela naśmiewający się z zarażonego covidem Podolskiego? Hihi, Wojtek, hihi.
Jędrzejczyk nazywający Podolskiego idiotą na socialach? Hihi, słowa nie powiemy Arturek, hihi.

Podolski który po meczu na socialach sprzedaje liścia kibicom Legii za te słowa? REEEEEEEEEEEEEE JAK TAK MOŻNA REEEEEEEEEE HEJ PODOLSKI JESTEŚ DEBILEM (dosłowny cytat z tt @jurasmma)

Podwójne standardy warszawskich dziennikarzy w pigułce.
#pilkanozna #ekstraklasa #gornikzabrze #legia
Hypeman - Kibice Legii wywieszający transparent o tym że w Zabrzu bieda i śmierdzi? N...

źródło: comment_1637668822O3wDwN0J3GesgksSxpXDdG.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Hypeman: Ale jaka radość jest widzieć bóldupy legijnych dzienikarzyn i kopaczy. Oczywiście, przecież cały kraj się zjednoczył przeciwko Leguni. Wszyscy winni tylko nie oni. Oni naprawdę chcieliby pokazać futbol na poziomie, wspaniałe bramki i zwycięstwa, TYLKO NIKT IM NA TO NIE POZWALA I TO JEST KUR#A SKANDAL ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Hypeman: ten juras to w ogole moglby zamknac #!$%@? i zniknac juz

wpis poldiego odebralem jako troche buracki ale patrzac na reakcje jurasa i zakolaka to w sumie szanuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hypeman Niesamowite są te zwarcia mózgu kibiców kopanki polskiej. Bo prawda jest taka, że kibice Legii co wywiesili tę szmatę na trybunie są debilami, oraz prawdą jest również to, że Poldi - mistrz świata, który strzelił pierwszego gola sezonu w tej lidze farmerów odpowiadający na takim poziomie na jakieś prześcieradło z trybun to równie żenująca i buracka sprawa. Ale oczywiście walka plemion trwa. XD
  • Odpowiedz
@Hypeman No to niech kibice się nawzajem obrażają, ale czy przystoi piłkarzowi z jego CV pisać "Górnik jak na gospodarza przystało, obdarował spadających z królewskiego stolca, upojonych czajkowym fetorem kibiców Legii, trzema ciosami."? XD Przecież to jest dno, przecież żaden piłkarz na poziomie by nie pisał takiego gówna. XD Ja już w stosunku do kibiców straciłem nadzieję, niech se piszą te swoje rymowanki, ale poważny piłkarz wchodzący w pyskówkę takim poziomem to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hypeman: kibice a piłkarz to powinien być nieco inny poziom, Podolski zwyczajnie wyszedł na dzbana i nic go nie usprawiedliwia, nie wiem, może nie zna kultury wypowiedzi po polsku xD
  • Odpowiedz
@MikoBalagany: jest subtelna różnica między Podolskim a resztą piłkarzy - Lukas już kończy karierę i nie musi trzymać języka za zębami. Pewnie większość piłkarzy wdawałyby się w pyskówki z kibicami ale boją się że potem nie znajdą zatrudnienia w żadnym klubie. Z mojej perspektywy - zachował się tak jakby oczekiwali kibice którzy go wspierają pomimo tego że zwyczajnie w Zabrzu mu nie idzie ale doceniają że dotrzymał obietnicy i żyje Górnikiem
  • Odpowiedz