Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Jako, że jestem singlem z własnym mieszkaniem totalnie dla beki na portalu ogłoszeniowym napisałem ogłoszenie matrymonialne.
Że 26 latek szuka przygodnego seksu u siebie w mieszkaniu.
80% zgłaszających się to baby po 40 z 20-30 kg nadwagą.
Zgłosiło się z 30 osób.
Zaliczyłem dwie które miały 31 i 36 lat.
Ale też nie grzeszyły urodą.

No i teraz napisała do mnie dziewczyna 23 lata, że co bym powiedział żebym był modelem na seks kamerkach.
Ja udostępniam lokal do streamów a w zamian za to podczas transmisji rucham ile chce i jak chce.
Mówiła, że jak się wstydzę to mogę występować w kominiarce.
No i że bierze antykoncepcję i preferowała by seks bez gumy bo wtedy więcej widzów.

No i strasznie mnie to kusi i nie wiem co robić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619c89c51e9981000a5814ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RóżowaKaryna: > kobiety są "sexworkerkami" a faceci "tanimi dziwkami" fajne te podwójne standardy xd

Jakie podwójne? Nie widzisz różnicy między ruchaniem się za hajs ("-work-") a ruchaniem się za ruchanie? Nie dość że się puszczasz to jesteś tani bo nawet na tym nie zarabiasz. Sami z siebie tacy faceci robią tanie dziwki. Czytaj terminy ze zrozumieniem.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
GigantycznyZiomek: Stary znam ten ból, sam kiedyś szukałem laski do seksu.
I chyba z tego co pamiętam na ogłoszenia24, są ogłoszenia matrymonialne.
No i z tego co się okazało, że te wszystkie ogłoszenia lasek poniżej 30 roku życia to fejki albo trzeba za to płacić to są same ogłoszenia właśnie takich ryczących 40, które nigdy w życiu nie miały faceta na stałe. Umówiłem się z taką jedną najmniej obleśną, co prawda
  • Odpowiedz
Pseudonim: > jestem singlem z własnym mieszkaniem totalnie dla beki na portalu ogłoszeniowym napisałem ogłoszenie

@AnonimoweMirkoWyznania: To ja napisałem kiedyś ogłoszenie na zwykłym portalu z ogłoszeniami, że mam do wynajęcia kawalerkę.
Na ~25 zgłoszeń, 3 były ofertami matrymonialnymi z płatnością w naturze 1-2 razy w miesiącu. Dwie Dziewczyny - studentki ostatnich lat - wysłały zdjęcia, obie zadbane, zgrabne, jedna nawet i z twarzy i z ciała bliższa temu jak wyglądają modelki.
I mimo że odmówiłem, to jedna z nich jeszcze mnie starała się kilka dni przekonać do tego pomysłu w różny sposób, mimo iż miała
  • Odpowiedz
Z tym, że spora część facetów tak już na serio by tego nie zrobiła. To tylko fantazje tak samo jak gadanie Januszy w sobotę wieczór, że "więcej na tego złodzieja robić nie będą".


@Urajah: pewna modelka na #showup zrobiła odbiór pizzy nago. Dostawca jak zobaczył laptopa i nagą "modelkę", to rzucił w nią pizzę i uciekł xD Być może i ten odbiór był ustawiony, jak niemal wszystkie inne,
  • Odpowiedz
i ile tam jest kobiet z 20 mln? promil?


@Kowixx: jakie 20 mln? Liczysz ze staruszkami i dziewczynkami? Kobiet w wieku produkcyjnym (18–59) Jest połowa z tego. A jeśli dołozymy, że do tego zawodu po 40 juz mało która już sie nadaje to robi nam się stosunkowo nieduza grupa i te procenty robią się dość znaczne. Zwłaszcza, że roksa to nie jedyne miejsce gdzie sa panie do towarzystwa i inne
  • Odpowiedz
No i strasznie mnie to kusi i nie wiem co robić.


@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli to nie bait, to ja bym się trzymał od tych "modelek" jak najdalej. Wyjątki oczywiście się zdarzają, ale generalnie nie bez powodu te "modelki" nimi zostały. Uzależnienia, trudne dzieciństwo, patologia itd. Ostatecznie ten seks wyjdzie Ci drożej niż pójście na #roksa, bo możesz stracić wiele zdrowia i nerwów.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania bzikaj, co ci szkodzi? Ale ja na twoim miejscu upewnił bym się czy aby na pewno bierze piguły, niech to robi przy tobie czy coś takiego, żebyś to widział i nie złapała cię na gowniaka w przyszłości
  • Odpowiedz
błagam jaki słaby bait. Kobiety same zgłaszające się na seks do mężczyzny z ogłoszenia w internecie? Musiałbyś typie być 9-10/10 XDDDDD


@quechucha: dokładnie, wystarczy założyć OF i czekać na oferty, a potem wybrać najlepsze mieszkanie. Chociaż z drugiej strony to dobry sposób, żeby wbić komuś na chatę i narobić problemów. Jest ogromny popyt na sekskamerki, a nie każda modelka ma do tego warunki w domu (np. dziecko za ścianą, mąż,
  • Odpowiedz
@quechucha: skorzystać w sensie udostępnić lokal "modelce" do kręcenia materiałów na OF czy samemu takie materiały kręcić? Skąd mam wiedzę, to wolałbym publicznie nie pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Porównałbym robienie interesów z modelkami po prostu bardziej do hazardu niż do inwestycji, chyba że modelka jest Twoją partnerką lub matką: https://www.eskarock.pl/rozrywka/19-latek-zalozyl-matce-konto-na-onlyfans-i-zarabia-na-tym-niezle-pieniadze-aa-tJ5z-cHkb-nvah.html
  • Odpowiedz
@quechucha: bo jest dużo większa szansa na to, że będziesz stratny niż wygrasz i głównym motywem są emocje. Będę trochę generalizował, ale inaczej się nie da. Zazwyczaj ludzie ze słabą wolą idą w hazard, bo liczą na szybką wygraną, dzięki której zmienią swoje życie. Zamiast np. podwyższać kwalifikacje, to tracą czas na hazard. Podobnie ma się z modelkami i "szybkim, tanim seksem". Powiedzmy w hazardzie na 100 graczy uda się
  • Odpowiedz